1:1
1:1
- : -

FBC ROKYCANY - FBC Žraloci Příbram 2:3
17. Lucie Lomozová, 29. Lucie Horáková - 1. Ema Davidová, 15. Ema Davidová, 27. Natálie Sedláčková; rozhodčí: Patrik Hrubý - Tomáš Vacek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Tereza Brejchová ? - Dominika Lukešová 4; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1;
31:12
To je škoda! Studeníková minula úplně prázdnou bránu! Nicméně Rokycany stále drží Příbram v tlaku.
28:55
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lucie Horáková bez asistence (2:3).
28:55
Horáková vystřelila pomalu z půlky,přesto to stačilo k tomu aby Rokycany snížily na rozdíl jediné branky!
27:42
Ješenková úplně volná,ale opět z toho není branka! Příbram stále vede 3:1!
26:42
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Natálie Sedláčková, asistoval Ema Davidová (1:3).
26:19
Zachatá šla sama na bránu, ale její bekhend nedělal brankářce problém.
24:00
24:00
Střely po druhé třetině: Rokycany: 6 Příbram: 7
24:00
21:40
Rokycanské ženy sice Příbram zmáčkli na jejich polovině,ale k ničemu pořádnému to nevedlo.
16:49
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lucie Lomozová, asistoval Kateřina Studeníková (1:2).
16:49
Lomozová doslova dotlačila míček do brány! Brankářka se sice zlobí,ale to je tak jediné co může dělat 2:1!
14:40
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Ema Davidová, asistoval Lucie Novotná (0:2).
14:40
Míček sotva dolétl do brány, nicméně Brejchová dostala takzvané "gajdičky" a je to 2:0!
12:00
12:00
Střely po první třetině: Rokycany 3:6 Příbram
12:00
10:37
Že by karma? Prokopovou právě zasáhla střela její vlastní spoluhráčky do obličeje. Au!
06:57
Vyloučen hráč Veronika Prokopová družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání.
06:57
Prokopová si spletla míček s florbalkou soupeřky a půjde si na 2 minuty odpočinout. První přesilovka pro Rokycanské.
03:06
Davidová se řítila zleva na bránu, Brejchová ale její pokus čapla a následná dorážka pozdravila diváky.
00:36
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Ema Davidová bez asistence (0:1).
00:36
Rychlá individuální akce a Příbram vede 1:0!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Hrubý a Tomáš Vacek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Žraloci Příbram:
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY:
00:00
Dobrý den, vítejte u dnešního zápasu 3. ligy žen. Dnešním zápasem vás bude provázet Ondřej Mašek a Petr Pařízek.