1:0
0:0
- : -

FBC Slavia Praha - OpenCamps Tatran Střešovice C 1:2
22. Otakar Semerák - 11. Jakub Nejedlý, 12. Lukáš Petržilka; rozhodčí: Lukáš Unger - Jakub Dragoun; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Pleva ? - Adam Mára ?, Ondřej Paluska ?, Adam Mára ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:0;
36:00
35:57
Agresivní útok Slavie zapřičiňuje pozastavení hry, hráč Tatranu leží na zemi.
35:00
Další šance Slavie na srovnání promrhána
34:17
Vyloučen hráč Marek Bauer družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za blokování hokejky.
34:17
Slavie se dere do brány, Tatran v zápalu hry přichází o svého hráče.
29:09
Přes všechna úskalí, která mu tento zápas nabídl, dokazuje brankář Tatranu (Adam Mára) svou dominanci v jeho brankovém teritoriu.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Mára družstva OpenCamps Tatran Střešovice C
24:00
24:00
23:37
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Paluska družstva OpenCamps Tatran Střešovice C
23:37
Před brankou Tatranu se odehrála vskutku kuriózní situace, při bránění individuální šance Slavie ve velkém brankovišti se střetli brankář s obráncem a útočníkem, přesto že akce byla úspěšná, gól uznán nebyl, byl však zraněn brankář Tatranu
21:44
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Otakar Semerák, asistoval Vítek Popov (1:2).
21:44
Semerákova rachna kachna nedala brankáři Tatranu žádnou šanci!!!
17:48
Vyloučen hráč David Eyem družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:48
Můj ty Tondo kolenatej, hra míčku nad úrovní kolen zapříčinila vyloučení na straně Tatranu