1:0
0:3
- : -

SK Black Dragons - E.P. B - F.C. Vorms Praha 3:5
2. Michal Kašpar, 7. Jan Pintr, 20. Jan Pintr - 3. Petr Michálek, 8. Tomáš Kumhera, 26. Tomáš Jícha, 32. Vojtěch Sýkora, 36. Tomáš Kumhera; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michaela Helinská ? - Lukáš Černý ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:3;
36:00
35:22
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Kumhera, asistoval Martin Seifert (3:5).
32:36
Vyloučen hráč Martin Sýkora družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za hra rukou.
31:39
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Vojtěch Sýkora, asistoval Tomáš Jícha (3:4).
25:53
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha bez asistence (3:3).
24:00
24:00
19:18
Branku družstva SK Black Dragons - E.P. B vstřelil Jan Pintr, asistoval Štěpán Kortus (3:2).
17:13
Vyloučen hráč Tomáš Jícha družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:52
Vyloučen hráč Radka Sýkorová družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:42
Vyloučen hráč Ladislav Řehoř družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
08:44
Vyloučen hráč Jan Pintr družstva SK Black Dragons - E.P. B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:15
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Kumhera, asistoval Tomáš Jícha (2:2).
06:59
Branku družstva SK Black Dragons - E.P. B vstřelil Jan Pintr, asistoval Zdeněk Krist (2:1).
04:49
Vyloučen hráč Tomáš Kumhera družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání.
02:11
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Petr Michálek, asistoval Ladislav Řehoř (1:1).
01:15
Branku družstva SK Black Dragons - E.P. B vstřelil Michal Kašpar, asistoval Jan Pintr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů F.C. Vorms Praha: brankář: Lukáš Černý; hráči v poli: Tomáš Kumhera, Tomáš Jícha, Ladislav Řehoř, Martin Sýkora, Petr Michálek