2:1
4:3
- : -

Las Plantas Original B - FBK DDM Praha 2 6:7
15. Jan Steinic, 16. Marek Kolacia, 26. Petr Herman, 29. Tomáš Lada, 32. Petr Herman, 34. Tomáš Lada - 2. Tomáš Mráz, 5. Martin Hruška, 9. Šimon Pospíšil, 24. Tomáš Mráz, 27. Robin Franče, 30. Michael Dvořák, 32. Daniel Kadlec; rozhodčí: Ondřej Jícha - Martin Preclík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Steinic ? - Ondřej Kábrt ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 4:3;
36:00
33:32
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Tomáš Lada, asistoval Viktor Najmon (6:7).
31:44
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Petr Herman, asistoval Jan Steinic (5:7).
31:34
Branku družstva FBK DDM Praha 2 vstřelil Daniel Kadlec z trestného střílení (4:7).
29:15
Branku družstva FBK DDM Praha 2 vstřelil Michael Dvořák, asistoval Lukáš Tretera (4:6).
28:32
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Tomáš Lada, asistoval Jan Steinic (4:5).
26:02
Branku družstva FBK DDM Praha 2 vstřelil Robin Franče bez asistence (3:5).
25:36
24:00
24:00
23:57
Branku družstva FBK DDM Praha 2 vstřelil Tomáš Mráz, asistoval Šimon Pospíšil (2:4).
15:47
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Marek Kolacia, asistoval Jan Steinic (2:3).
14:57
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Jan Steinic, asistoval Petr Herman (1:3).
12:00
12:00
10:44
Vyloučen hráč Viktor Najmon družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za hrubost.
08:48
Branku družstva FBK DDM Praha 2 vstřelil Šimon Pospíšil, asistoval Šimon Krbec (0:3).
04:32
Branku družstva FBK DDM Praha 2 vstřelil Martin Hruška bez asistence (0:2).
01:48
Branku družstva FBK DDM Praha 2 vstřelil Tomáš Mráz, asistoval Martin Hruška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK DDM Praha 2:
00:00
Line-up domácích Las Plantas Original B: brankář: Jan Steinic; hráči v poli: Jakub Zoubek, Jan Steinic, Tomáš Lada, Petr Herman, Marek Kolacia