3:2
1:1
- : -

FbC Barracudas Slaný B - IBK Kubánský Klan C 5:4
12. Tomáš Ježek, 14. Marek Hlušička, 18. Marek Hlušička, 23. Tomáš Ježek, 34. Martin Waldmann - 2. Pavel Kohout, 17. Jakub Valchář, 21. Josef Vlček, 33. Jan Paulovič; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Popelka ? - Adam Dvořák ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:1;
36:00
35:56
Vyloučen hráč Josef Vlček družstva IBK Kubánský Klan C na 2 minuty za špatné střídání.
33:20
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Martin Waldmann, asistoval Jiří Budil (5:4).
33:20
A naděje okříídleného ovoce opět ztemnila.
32:42
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Jan Paulovič, asistoval Pavel Kohout (4:4).
32:42
Jako zelený blesk z čistého nebe vylétl pták kivi a vstřelil vyrovnávací branku.
31:10
Mezi hráči je cítit napětí. Oba týmy můžou stále myslet na plný bodový zisk.
22:51
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Tomáš Ježek, asistoval Marek Hlušička (4:3).
20:29
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Josef Vlček, asistoval Jan Paulovič (3:3).
17:04
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Marek Hlušička bez asistence (3:2).
16:10
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Jakub Valchář, asistoval Pavel Kohout (2:2).