0:3
0:5
- : -

ACEMA Sparta Praha - Tatran Střešovice 4:8
3. Nikola Kramperová, 5. Kamila Slováková, 8. Kamila Slováková, 11. Veronika Pavlíčková - 19. Barbora Lovíšková, 22. Barbora Břešťálová, 23. Anna Bartušková, 26. Anna Rozvaldová, 27. Anna Bartušková, 30. Barbora Břešťálová, 31. Sofie Gocová, 33. Anna Bartušková; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Marek Stojanović; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 30 - Eliška Rojíčková 6; po třetinách: 4:0, 0:3, 0:5;
34:10
Vyloučen hráč Veronika Pavlíčková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
33:17
Timeout ACEMA Sparta Praha
32:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková, asistoval Barbora Lovíšková (4:8).
30:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Sofie Gocová, asistoval Michaela Mechlová (4:7).
29:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Anna Bartušková (4:6).
26:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková, asistoval Barbora Panešová (4:5).
25:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Rozvaldová, asistoval Lucie Kubová (4:4).
24:00
24:00
22:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková bez asistence (4:3).
21:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Andriyana Kris (4:2).
18:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Lovíšková, asistoval Anna Rozvaldová (4:1).
12:00
12:00
10:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Veronika Pavlíčková z trestného střílení (4:0).
07:28
Timeout Tatran Střešovice
07:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Kamila Slováková, asistoval Lucie Dryáková (3:0).
04:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Kamila Slováková bez asistence (2:0).
02:40
Vlastní branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Nikola Kramperová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Prokop a Marek Stojanović.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Magdaléna Valentová; hráči v poli: Stela Lukovská, Veronika Pavlíčková, Lucie Dryáková, Lucie Zemanová, Kamila Slováková