3:0
4:0
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbalová akademie MB B KRALUPY 9:1
6. Zuzana Tučková, 9. Zuzana Tučková, 16. Lucie Jandová, 18. Nina Schumannová, 30. Kristýna Kleknerová, 34. Zuzana Tučková, 34. Nina Schumannová, 38. Klára Šarochová, 40. Zuzana Tučková - 11. Sandra Fadrhoncová; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Jan Paleček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Nikola Siskosová ? - Marcela Probstová ?; po třetinách: 2:1, 3:0, 4:0;
45:00
44:59
velice nás těšilo, hezký zápas. gratulace vítězům, čest poraženým. třeba někdy příště. náš organizační tým se s Vámi loučí a přeje hezký večer. nashledanou!
39:50
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Kristýna Kleknerová (9:1).
38:40
opět zvoní tyč. za tento zápas cca. 7x
37:05
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Klára Šarochová, asistoval Kristýna Kleknerová (8:1).
37:05
Klára parádně vystřelila a vymetla pavučinu v soupeřové brance, jen tak dál!
34:36
máme novou uklízečku, bravůrně nám vytřela hrací plochu
33:57
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Lenka Monhartová (7:1).
33:18
techika je nevyzpytatelná, teď pro změnu nejde hudba
33:00
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Klára Šarochová (6:1).
29:14
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kristýna Kleknerová, asistoval Lucie Jandová (5:1).
23:38
dvacetsedmička z Nového Strašení oficiálně zakopla o vzduch
23:02
Vyloučen hráč Lucie Myslíková družstva Florbalová akademie MB B KRALUPY na 2 minuty za sekání.
20:08
klasická tutovka před bránou MB, klasicky neproměněná
19:40
zdravíme chábry v hledišti
17:16
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Eliška Jandová (4:1).
15:57
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lucie Jandová, asistoval Zuzana Tučková (3:1).
10:25
Branku družstva Florbalová akademie MB B KRALUPY vstřelil Sandra Fadrhoncová bez asistence (2:1).
09:27
cituji: "šlupička od hráčky 27 z NS,"
08:12
Zuzana skóruje, vypadá to na příjemný hattrick!
08:11
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Lucie Jandová (2:0).
05:55
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Nina Schumannová (1:0).
05:02
Kubíčková s trestem vyloženě nesouhlasí a je výhradně proti, nebojí se použít i sprostá slova!
05:01
Vyloučen hráč Renata Kubíčková družstva Florbalová akademie MB B KRALUPY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:47
nebezpečná střela hráčky s číslem 8 z Nového Strašecí, která střílí na zadní tyč. doslova nadržená na míček