4:2
- : -
Sokol Rudná

FBC Kralupy n/V - Sokol Rudná 8:4
1. Jakub Šebesta, 4. Tomáš Bohata, 9. Tomáš Carvan, 12. Jakub Šebesta, 25. Jiří Jelínek, 26. Štěpán Berka, 33. Tomáš Carvan, 36. Jiří Jelínek - 13. Kryštof Kříž, 18. Kryštof Kříž, 29. Sebastian Šmíd, 35. Sebastian Šmíd; rozhodčí: Jan Šubrt - Patrik Trejbal; vyloučení: 4:0; využití: 0:3; zásahy brankářů: Adam Kocián ? - Marek Dvořák ?; po třetinách: 4:0, 0:2, 4:2;
36:00
35:55
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jiří Jelínek, asistoval Tomáš Bohata (8:4).
34:14
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Sebastian Šmíd, asistoval Marek Cihelka (7:4).
32:28
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Tomáš Carvan bez asistence (7:3).
28:51
27:20
Vyloučen hráč Jiří Škabrada družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
25:05
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Štěpán Berka, asistoval Jiří Škabrada (6:2).
24:40
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jiří Jelínek, asistoval Jakub Šebesta (5:2).
24:00
24:00
17:14
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Kryštof Kříž, asistoval Jan Karásek (4:2).
15:20
Vyloučen hráč Tomáš Čapek družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za blokování hokejky.
12:33
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Kryštof Kříž, asistoval Sebastian Šmíd (4:1).
12:20
Vyloučen hráč Kristián Malík družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:57
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta z trestného střílení (4:0).
09:21
Vyloučen hráč Michal Malotínský družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:04
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Tomáš Carvan, asistoval Kristián Malík (3:0).
03:53
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Tomáš Bohata bez asistence (2:0).
00:15
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta, asistoval Tomáš Carvan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná:
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Adam Kocián; hráči v poli: Kristián Malík, Tomáš Bohata, Jakub Šebesta, Tomáš Carvan, Tomáš Čapek