1:3
0:2
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - XPS Network Tatran Střešovice B 3:5
10. Adam Lešuk, 11. Robert Křikava, 19. Pavel Paulát - 23. Vojtěch Panuška, 24. Matyáš Padevět, 26. Vojtěch Panuška, 41. Petr Jedlička, 42. Matyáš Padevět; rozhodčí: Václav Killar - Daniel Přibil; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Bubeník ? - Jan Buzík ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 0:2;
45:00
41:16
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
41:16
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Tomáš Rosa (3:5).
40:27
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Petr Jedlička, asistoval Matyáš Padevět (3:4).
30:00
30:00
26:30
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
25:27
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Ondřej Sihelský (3:3).
23:49
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Pavel Brautferger (3:2).
22:10
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Hugo Konečný (3:1).
18:19
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Paulát, asistoval Robert Křikava (3:0).
16:16
Vyloučen hráč Roman Major družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
13:36
Vyloučen hráč Pavel Zít družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
12:18
Trestné střílení družstva XPS Network Tatran Střešovice B neproměnil Matyáš Padevět.
10:35
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Robert Křikava, asistoval Filip Kračmer (2:0).
09:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval David Hasman (1:0).
02:28
Vyloučen hráč Filip Kračmer družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Daniel Přibil.
00:00
00:00
Line-up hostů XPS Network Tatran Střešovice B: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Matyáš Padevět, Jan Řeháček, Jan Bulderbergs, Tomáš Rosa, Ondřej Sihelský