3:1
1:3
- : -

OLYMP FLORBAL - DDM Horní Počernice ORKA 5:6pn
13. Matyáš Sokol, 18. Tomáš Jirát, 19. Jan Herczeg, 25. Přemysl Machek, 34. Ivan František Kuchař - 1. Milan Soukup, 30. Tomáš Hruška, 33. Adam Šindelář, 36. Adam Šindelář, 45. Tomáš Sadil, N Adam Šindelář; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Gregor ? - Jakub Vitoušek ?, Jiří Marvan ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Matyáš Pechar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice ORKA hráč Adam Šindelář a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Antonín Háček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice ORKA hráč Tomáš Hruška a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Ivan František Kuchař , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Marvan družstva DDM Horní Počernice ORKA
45:00
44:45
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Ondřej Čech (5:5).
43:28
Trestné střílení družstva DDM Horní Počernice ORKA neproměnil Adam Šindelář.
43:28
Šindelář zkoušel podnožku, ale síť nerozvlnil.
41:51
Timeout DDM Horní Počernice ORKA
38:51
Vyloučen hráč Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
35:10
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Šindelář, asistoval Tomáš Hruška (5:4).
33:06
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan František Kuchař, asistoval Filip Mach (5:3).
32:56
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Šindelář z trestného střílení (4:3).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Ondřej Čech (4:2).
24:20
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Přemysl Machek, asistoval Ivan František Kuchař (4:1).
18:24
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jan Herczeg, asistoval Ivan František Kuchař (3:1).
17:25
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Jirát, asistoval Antonín Háček (2:1).
15:00
15:00
12:58
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Sokol bez asistence (1:1).
01:45
Vyloučen hráč Matěj Čech družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
00:52
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Milan Soukup, asistoval Tomáš Hruška (0:1).