0:3
0:4
- : -

J.B.M. Praha - Fbk Buldoci Radotín B 0:10
3. Josef Horčička, 9. Eduard Adamec, 12. Patrik Toulec, 22. Eduard Adamec, 23. David Valeš, 24. Vojtěch Dlouhý, 26. Vojtěch Juran, 29. Vojtěch Dlouhý, 30. Ondřej Karnet, 36. Eduard Adamec; rozhodčí: Dominik Dolejš - Šimon Dubský; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Havrda ? - Šimon Kalík ?; po třetinách: 0:3, 0:3, 0:4;
36:00
35:59
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Eduard Adamec, asistoval Martin Bžoch (0:10).
31:23
Vyloučen hráč Martin Rotta družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za sekání.
29:29
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Ondřej Karnet, asistoval Martin Bžoch (0:9).
28:37
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Vojtěch Dlouhý, asistoval Lukáš Jiran (0:8).
25:39
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Vojtěch Juran, asistoval Josef Horčička (0:7).
24:00
24:00
23:25
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Vojtěch Dlouhý, asistoval Eduard Adamec (0:6).
22:36
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil David Valeš, asistoval Vít Štejfa (0:5).
21:57
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Eduard Adamec, asistoval Vojtěch Juran (0:4).
12:00
12:00
11:33
Vyloučen hráč Eduard Adamec družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za hrubost.
11:11
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Patrik Toulec, asistoval David Valeš (0:3).
10:34
Vyloučen hráč Jan Rotta družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:04
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Eduard Adamec, asistoval Josef Horčička (0:2).
02:46
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Josef Horčička, asistoval Martin Bžoch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Šimon Dubský.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbk Buldoci Radotín B:
00:00
Line-up domácích J.B.M. Praha: brankář: Jakub Havrda; hráči v poli: Martin Rotta, Luboš Dopita, Michal Staníček, Jan Rotta, Jakub Rokos