4:2
5:0
- : -

FbC Red Dragons Hořovice B - FBC DYNAMIS B 11:4
2. Lukáš Routa, 10. Lukáš Fišer, 14. Ondřej Rácz, 17. Lukáš Fišer, 19. Petr Andrlík, 21. Jonáš Kubíček, 27. Jonáš Kubíček, 28. Ondřej Rácz, 30. Lukáš Fišer, 33. Ondřej Rácz, 35. Ondřej Rácz - 5. Tomáš Pospíchal, 10. Tomáš Pospíchal, 13. Jakub Lacina, 24. Jakub Lacina; rozhodčí: Dominik Dolejš - Šimon Dubský; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vladimír Čížek ? - Jan Mikšík ?; po třetinách: 2:2, 4:2, 5:0;
34:28
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Lukáš Fišer (11:4).
32:57
29:50
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Lukáš Fišer bez asistence (9:4).
27:47
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Jiří Lizec (8:4).
26:50
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Jonáš Kubíček, asistoval Štěpán Farář (7:4).
25:36
Vyloučen hráč Matěj Hájek družstva FBC DYNAMIS B na 2 minuty za nesportovní chování.
25:36
Vyloučen hráč Jiří Pavliš družstva FBC DYNAMIS B na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
24:00
23:05
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Jakub Lacina, asistoval Zdeněk Paleček (6:4).
20:33
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Jonáš Kubíček, asistoval Petr Andrlík (6:3).
18:48
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Petr Andrlík bez asistence (5:3).
16:29
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Jiří Lizec (4:3).
13:45
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Ondřej Rácz bez asistence (3:3).
12:49
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Jakub Lacina, asistoval Tomáš Pospíchal (2:3).
12:00
12:00
09:34
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Tomáš Pospíchal, asistoval Jiří Pavliš (2:2).
09:34
Bleskový ekvalizér v podání Dynamisu, když odpověděli na gól Hořovic po pouhých pěti vteřinách.
09:29
04:27
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Tomáš Pospíchal, asistoval Matěj Hájek (1:1).
01:27
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Lukáš Routa, asistoval Lukáš Fišer (1:0).