0:1
3:1
- : -

FbK 1996 Příbram - Prague Tigers D 3:5
27. Jaroslav Skácel, 31. Martin Sičár, 34. Jaroslav Skácel - 3. Tomáš Kašpar, 10. David Raffay, 11. Tomáš Táborský, 18. Andrej Svatoš, 28. Tomáš Novotný; rozhodčí: Filip Oberta - Jan Husák; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Kamil Netušil ? - Alexandr Ščiklin ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 3:1;
36:00
33:49
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Skácel, asistoval Jaroslav Vlček (3:5).
31:37
Vyloučen hráč Michal Doležal družstva Prague Tigers D na 2 minuty za sekání.
30:57
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Martin Sičár, asistoval Petr Jačka (2:5).
30:57
Krásná kombinace příbramských znamená snížení stavu.
27:25
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Tomáš Kašpar (1:5).
27:25
Tak nebyla.. Tygři si berou povedenou souhrou v přesilovce zpět čtyřbrankový náskok.
26:38
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Skácel, asistoval Tomáš Skácel (1:4).
26:38
A Příbram nepřestává dál překvapovat, nechala si vyloučit hráče a sama v oslabení skórovala. Že by tohle byla ta správná taktika?
25:49
Vyloučen hráč Martin Ondráček družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za sekání.
25:41
Příbram přišla s odvážnou taktikou do 3. třetiny, kdy nechává stabilně jednoho hráče na půlce soupeře. Málem se jim to vyplatilo, ale gólman hostí vytáhnul luxusní zákrok.
24:00
24:00
23:59
Druhá část je za námi. Sportovně byla horší než ta první, ale jak poznamenal hráč domácích číslo 3, výsledkové zlepšení na straně Příbrami tam je! Je potřeba se radovat i z maličkostí..
22:34
Hráč Příbrami Vlček se nyní na vlastní kůži přesvědčil, že gól z mínusového úhlu padne opravdu jen občas.. alespoň jsme registrovali po delší odmlce domácí na polovině soupeře.
20:22
Minuta úsměvných momentů na obou stranách. Začínají se kupit nepřesnosti.
17:55
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil Andrej Svatoš, asistoval Tomáš Táborský (0:4).
17:55
Konečně střela a gól. Dvojici Svatoš - Táborský se daří.
17:17
Nuda na hřišti. Tygři své útoky buď zbytečně překombinují, nebo se utopí ve svých kličkách.
12:00
12:00
11:59
První třetina je za námi, Tygři v poklidu kráčí za vítězstvím. Ubrali na rychlosti a florbalem se baví. Hráči Příbrami těžce oddychují a vymýšlí, jak se dostat soupeři pod kůži.
10:13
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Andrej Svatoš (0:3).
10:13
Jako by nás hráči Tygrů slyšeli a v rychlém sledu nasypali 2 branky. Příznivci ofenzivního florbalu si nyní přijdou na své.
09:54
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil David Raffay, asistoval Michal Doležal (0:2).
09:29
Vyloučen hráč Martin Sičár družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za sekání.
09:29
Martin Sičár si teď spletl florbal s dřevorubeckým sportem a po zásluze odchazí na trestnou.
08:00
Příznivci drobného gamblu, kteří si vsadili over v tomto zápase, začínají být pomalu nervózní. Co se stalo s Tygry?
06:56
Na hřišti se toho moc neděje, na klávesnici našeho počítače začíná pomalu sedat prach.
02:56
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil Tomáš Kašpar, asistoval Michal Doležal (0:1).
02:56
Tak jsme to zakřikli, Tigers si v poklidu dokráčeli pro první gól.
02:37
Čeká nás další na góly bohatý zápas? Příbram se v začátku drží, Tigers zatím hrají na půl plynu.
00:51
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva Prague Tigers D na 2 minuty za blokování hokejky.