1:0
2:0
- : -

Sépiáci Panthers Praha D - TJ Sokol Kostelec nad Labem 4:1
1. Petr Vobecký, 17. Tomáš Pauček, 31. Tomáš Pauček, 36. Tomáš Pauček - 6. Lukáš Hodáň; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Daniel Biderman ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:0;
35:51
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Petr Vobecký (4:1).
33:02
Timeout TJ Sokol Kostelec nad Labem
30:18
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Jaroslav Ptáček (3:1).
29:49
Vyloučen hráč Martin Vojtíšek družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
21:25
Vyloučen hráč David Gadowski družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za sekání.
16:34
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Šimon Baumruk (2:1).
12:00
12:00
11:03
Vyloučen hráč František Štíbr družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
07:39
Vyloučen hráč Petr Lávička družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:30
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Lukáš Hodáň, asistoval Tomáš Kratochvíl (1:1).
00:30
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Vobecký, asistoval Jaroslav Ptáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostelec nad Labem:
00:00
Line-up domácích Sépiáci Panthers Praha D: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Jaroslav Ptáček, Šimon Baumruk, Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký