2:1
4:2
- : -

BLACK ANGELS D DASTA - FBC Kralupy n/V B 8:5
6. Václav Veverka, 8. Matyáš Pik, 15. Jakub Vávra, 18. Jakub Vávra, 30. Lukáš Staněk, 35. Ondřej Falber, 36. Jakub Žiška, 36. Matyáš Pik - 2. Filip Janouch, 11. Jakub Manek, 14. Daniel Štefl, 27. Jakub Manek, 35. Jakub Manek; rozhodčí: Pavel Stuš - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Josef Čáslava ? - Martin Bresťák ?, Jiří Cimler ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 4:2;
36:00
35:59
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Matyáš Pik z trestného střílení (8:5).
35:59
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Cimler družstva FBC Kralupy n/V B
35:46
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jakub Žiška bez asistence (7:5).
34:52
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Jakub Manek, asistoval Filip Janouch (6:5).
34:16
Timeout FBC Kralupy n/V B
34:16
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Ondřej Falber, asistoval Marek Fryš (6:4).
29:32
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Marek Fryš (5:4).
29:28
Vyloučen hráč Filip Janouch družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za hrubost.
26:04
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Jakub Manek, asistoval Milan Kocián (4:4).
24:00
24:00
23:40
Vyloučen hráč Lukáš Klíma družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za bránění ve hře.
19:02
Vyloučen hráč Daniel Štefl družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za sekání.
17:53
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jakub Vávra, asistoval Lukáš Staněk (4:3).
14:50
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jakub Vávra, asistoval Marek Fryš (3:3).
13:55
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Daniel Štefl, asistoval Jakub Manek (2:3).
12:00
12:00
10:00
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Jakub Manek, asistoval Vojtěch Pohl (2:2).
08:02
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS D DASTA neproměnil Marek Fryš.
07:00
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Matyáš Pik, asistoval Jakub Žiška (2:1).
06:09
Trestné střílení družstva FBC Kralupy n/V B neproměnil Jakub Manek.
05:49
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Václav Veverka, asistoval Matyáš Pik (1:1).
04:47
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za sekání.
01:45
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Filip Janouch, asistoval Daniel Štefl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V B:
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS D DASTA: brankář: Josef Čáslava; hráči v poli: Ondřej Falber, Jonáš Homola, Lukáš Staněk, Jakub Vávra, Lukáš Klíma