0:1
2:4
- : -

EMCO Cholerics - BLACK ANGELS D DASTA 3:7
8. Michal Kadlec, 34. Ondřej Popelka, 36. Ondřej Popelka - 2. Lukáš Klíma, 7. Lukáš Klíma, 15. Marek Fryš, 25. Jakub Žiška, 27. Marek Fryš, 30. Jakub Vávra, 33. Marek Fryš; rozhodčí: Pavel Stuš - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Robert Žižka ? - Josef Čáslava ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:4;
36:00
35:08
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Ondřej Popelka, asistoval Michal Kadlec (3:7).
33:43
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Ondřej Popelka, asistoval Pavel Uher (2:7).
33:43
Vyloučen hráč Ondřej Falber družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za hrubost.
32:20
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Marek Fryš, asistoval Václav Veverka (1:7).
31:30
Vyloučen hráč Ondřej Falber družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za sekání.
29:14
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jakub Vávra, asistoval Jonáš Homola (1:6).
26:32
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Marek Fryš, asistoval Matyáš Pik (1:5).
24:40
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Jakub Žiška, asistoval Václav Veverka (1:4).
24:00
24:00
19:42
Vyloučen hráč Jakub Žiška družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za sekání.
17:16
Vyloučen hráč Jan Březina družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za blokování hokejky.
14:58
12:00
12:00
07:20
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Pavel Kohout (1:2).
06:39
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Lukáš Klíma, asistoval Ondřej Falber (0:2).
01:49
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil Lukáš Klíma, asistoval Jakub Vávra (0:1).
01:28
Vyloučen hráč Tomáš Tajer družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS D DASTA:
00:00
Line-up domácích EMCO Cholerics: brankář: Robert Žižka; hráči v poli: Pavel Uher, Martin Jahoda, Ondřej Popelka, Michal Kadlec, Ondřej Krajíček