1:1
1:1
- : -

BLACK ANGELS B BENFICA - TEXAS LONGHORNS 6:2
5. Tomáš Janeček, 6. Marek Švagr, 13. Roman Šauer, 14. David Berger, 27. Tomáš Janeček, 33. Tomáš Janeček - 26. Filip Kovář, 31. Martin Tomek; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Hájek ? - Martin Šimůnek ?; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:1;
45:00
44:56
Vyloučen hráč Martin Piala družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
44:44
Trestné střílení družstva TEXAS LONGHORNS neproměnil Vladimír Bradáč.
32:05
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Tomáš Janeček, asistoval Martin Pavelek (6:2).
30:24
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Martin Tomek, asistoval Jiří Petr (5:2).
30:00
30:00
26:51
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Tomáš Janeček, asistoval Jiří Hausmann (5:1).
25:01
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Filip Kovář, asistoval Martin Vichnar (4:1).
15:00
15:00
13:52
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil David Berger, asistoval Martin Pavelek (4:0).
13:11
Vyloučen hráč Petr Novickij družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
12:02
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Roman Šauer, asistoval David Berger (3:0).
08:57
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za hrubost.
05:42
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Marek Švagr, asistoval Tomáš Janeček (2:0).
04:10
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Tomáš Janeček, asistoval Marek Švagr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS: brankář: Martin Šimůnek; hráči v poli: Václav Cihla, Martin Piala, Daniel Drake, Filip Kovář, Martin Tomek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Jan Hájek; hráči v poli: Jakub Mucha, Marek Švagr, Lukáš Pokorný, Daniel Pagáč, David Berger