2:3
3:1
- : -

FKÚ Ovocné Báze - BLACK ANGELS B BENFICA 6:4
1. Jiří Novák, 21. Jiří Novák, 29. Jan Sládek, 32. Jiří Novák, 34. Jiří Novák, 38. Filip Kubelka - 20. Daniel Pagáč, 22. Jakub Mucha, 22. Jakub Mucha, 34. Tomáš Janeček; rozhodčí: Daniel Fišer - Petr Herman; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Řechtáček ? - Jan Hájek ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:1;
45:00
43:17
Timeout BLACK ANGELS B BENFICA
39:55
Vyloučen hráč Jakub Mucha družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za vražení zády.
37:42
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Filip Kubelka, asistoval Jan Sládek (6:4).
33:41
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Tomáš Janeček bez asistence (5:4).
33:21
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Ondřej Kubelka (5:3).
31:26
30:00
30:00
28:31
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jan Sládek bez asistence (3:3).
28:11
Fanoušci kvalitního humoru se mohou radost. Junior opouští pozici zapisovatele.
27:57
Je tu Budáč!!!
26:44
Už se nám tu začíná houfovat brandýský Falcon, nechci na vás tlačit komu fandit v dalším zápase, ale máme hezčí dresy!
23:16
Tento zápas je takový souboj generací. Mládí vpřed v podobě Black Angels a mnohaletá zkušenost na straně Ovocných bází.
21:42
To je ale jízda. Dva rychlé góly a zápas je otočen.
21:41
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jakub Mucha, asistoval Tomáš Janeček (2:3).
21:31
21:06
Hráč BA číslo 41 právě přišel o hůl. Byla pěkná a vypadala draze. Čest její pamatce.
20:12
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Martin Švácha (2:1).
19:12
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Daniel Pagáč, asistoval David Berger (1:1).
18:16
Taktický tah utočníka světlejšího týmu, který zpočátku vypadal spíš jako: fakt se mi nechce vracet, postupně přerostl, tak mi to hod přes celý dyť jsem tu sám.
17:41
Další střela uplně mimo, akorát na druhé straně.
17:00
Ovocný ťukec do prázdné, střela ovšem nemíři zcela správně.
15:00
15:00
Od pořadatelského stolku slyšíme pokyny obou týmu. Zkušenost je jasně na straně Bází. Zatímco BA army celé 3 minuty na předzápasové pokyny a detailní rozbor chyb. Hráči Ovocných bází se jen beze slov domluvili kdo může sedět.
15:00
13:36
Vyloučen hráč Martin Švácha družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání.
13:36
Vražda! Závory!
10:18
Vyloučen hráč Petr Brandejs družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání.
10:18
První vyloučení. Jako zajímavost k Brandýsu. Za návštěvu určitě stojí Brandýský zámek stojící na kopečku nad Labem. Legenda praví, že z něj císař Rudolf utíkal za krásnou mlynářkou hledat lásku. Chodba kterou se tak údajně vydával do podhradí dodnes nese název "Rudolfínka".
08:28
Djokovič vyhrál.
06:18
Tak se právě dozvídám, že si u oběda ani nedokázal otevřít pití. Nechci dělat reklamu, ale byla to Coca Cola.
04:00
Omlouvám se všem čtenářům. Kvůli technickým problém (slovák neumí s klávesnicí) bude přenos tohoto zápasu opět v tom lepším jazyce.
00:48
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Filip Kubelka (1:0).