2:2
- : -
Sokol Rudná

TEXAS LONGHORNS - Sokol Rudná 7:2
4. Martin Vichnar, 6. Martin Tomek, 13. Martin Tomek, 30. Jan Karásek, 30. Martin Tomek, 42. Martin Vichnar, 45. Vladimír Bradáč - 32. Ondřej Šantora, 34. Tomáš Kyndl; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:2 + Martin Špaček 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Šimůnek ? - Jan Cigler ?, Petr Holý ?; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:2;
45:00
44:35
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Vladimír Bradáč z trestného střílení (7:2).
44:35
Vyloučen hráč Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 5 minut za hrubost.
44:22
Střely na domácí bránu sice stále létají mimo, ale už aspon do mantinelů. Nejsem si jistý jestli to je vyčerpáním nebo jo.
41:44
Rudná jde do šesti. Uvidíme. Každopádně Texas má dnes s těmi góly kliku snad ze všech tělních otvorů naráz.
41:43
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Martin Vichnar, asistoval Václav Cihla (6:2).
40:57
Váně v průniku. Bohužel upadl jak zasažený nějakou čínskou rýmou.
38:45
Vyloučen hráč Jan Faldus družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
38:40
Příští zápis bude kvůli nadnárodnímu přesahu našeho týmu psán ve slovenském jazyce!
38:25
Timeout TEXAS LONGHORNS
37:50
Rudná stále střílí. Říkám si, kolik toho ta zeď ještě vydrží?
36:02
Hra se začíná přiostřovat.
33:32
Málem dva! Obrana Texasu spí. Excelentní strategie Rudné. Vážení diváci, jejich sebevědomí je neuvěřitelní Nalákat soupeře a ukolíbat, aby se mu v poslední třetině výhra vyfoukla? Stay tunned
33:07
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Tomáš Kyndl, asistoval Petr Holý (5:2).
33:07
Rudná chytla slinku. Už jen 3 góly na vyrovnání.
31:18
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Ondřej Šantora, asistoval Marek Hluchý (5:1).
31:18
No. Tak to nevvyšlo. Pozitivní je, že jsem si nevsadil.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Holý družstva Sokol Rudná
30:00
30:00
Pokud budeme dodržovat jakási pravidla a očekávání inspirovaná z teorie řad. V následující třetině padně 1 gól do brankz hostí.
30:00
29:50
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Martin Tomek bez asistence (5:0).
29:42
Vlastní branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Karásek (4:0).
29:42
Rudná poprvé u golu, bohužel na špatné straně.
27:16
Přesilová hra připomíná zbytek utkání. Rudná chvíli mazlí míček v domovině Chucka Norrise. Pak ztráta a následuje protiútok.
26:16
Vyloučen hráč David Musil družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
26:10
A bude se vylučovat.
25:16
Špaček krásně trefil golmana.
25:00
Hra se začíná kouskovat. Neustálá přerušení.
23:19
Zápas se momentálně odehrává spíše na polovině Texasu. Emoce začínají nabývat na síle.
21:37
Jeníček využívá šíři svých ramen před domácím brankářem. Výborný důraz, ovšem bohužel končí všelijak jinak než v síti.
20:07
Faldus nádherně prokličkoval skrz tři obránce. Střela však šla mimo.
19:28
Rudná tlačí a tlačí avšak na gól to nestačí. Zatím
18:21
Texaský hráč #17 už nad zápasem zlomil hůl. Ovšem odvrátil možný gól z čepele Jeníčka.
17:49
Špaček krásná střela ze záporného úhlu. Důležité je držet optimismus na uzdě.
16:31
Vyloučen hráč Vladimír Bradáč družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
16:31
A opět. Pozvednuté paže. Ovšem nyní hlásají výhodu pro Rudnou.
15:24
Vyloučen hráč Jan Faldus družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
15:24
Rozhodčí se hlásí... a proti všem předpokladů vyvolává on!
15:00
15:00
13:40
Celý zápas to vypadá stejně. Rudná založí útok, krásné výměny, připraví si situaci.. pak ztráta, protiutok. Ale co víc vlastně Texas musí dělat za stavu 3:0?
12:04
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Martin Tomek, asistoval David Musil (3:0).
12:04
Texas další gól.
11:20
Už tu lítají nadávky. Naštěstí vždy začínají "Já jsem, ale..." vrchní statistik říká: obě strany stejně
10:40
Texas rozehra, ztrata. Rudná zisk, ztráta. Texas sbírá v rohu a ztráta.
09:50
Občasný protiutok Texasu je sveden za bránu a zdárně umravněn.
09:30
Rudná na míčku, ale jen obtesává bránu.
06:30
Chybí mi Budáč.
05:51
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Martin Tomek bez asistence (2:0).
05:51
Rudná dvě chyby vzadu a obě potrestané. Smutný začátek zapasu.
03:33
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Martin Vichnar, asistoval Filip Kovář (1:0).
03:33
Brankář pořádajícího týmu sice nechytne střelu po zemi k tyčce, ale za to výborně vychytá situaci kdy mě může zblbnout s prohozením času.
02:38
Zatím největší a jakoze fakt hodně dobrý je, že časomíra nastavila počítání času vzestupně, takže tu nemusím pokaždé skládat maturitu když dá někdo gol.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Jan Cigler; hráči v poli: Ondřej Šantora, Adam Pivoňka, Jan Karásek, Lukáš Beran, Jan Faldus
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Martin Šimůnek; hráči v poli: Václav Cihla, Martin Piala, Martin Vichnar, Daniel Drake, Filip Kovář