1:1
2:3
- : -

Floorball Club FALCON - FKÚ Ovocné Báze 5:6p
7. Petr Nejedlý, 14. Daniel Budáč, 27. David Janáček, 42. David Janáček, 45. David Janáček - 10. Petr Brandejs, 18. Filip Kubelka, 39. Petr Brandejs, 40. Jiří Novák, 41. Václav Bíba, 46. Jiří Novák, N Jiří Novák; rozhodčí: Daniel Fišer - Petr Herman; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Jan Procházka ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Jiří Novák a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Daniel Budáč , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Filip Kubelka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Jakub Ších , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Michal Vlasák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Patrik Koníček , ale gól nevstřelil.
45:00
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák z trestného střílení (5:5).
45:00
44:59
Tak.. a tento od začátku vyrovnaný zápas rozhodnou nájezdy.
44:42
Vyloučen hráč Petr Brandejs družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za hrubost.
44:20
Krasavec Budáč opět krouží kolem poloviny hřiště. Krása střídá nádheru skoro stejně jak on mění směry.
44:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Jakub Ších (5:4).
44:10
A je to tam. Srovnáno při hře 5 na 5
43:43
Něco se děje kolem ovocné brány. Nakonec báze rozehrávají z rohu.
43:18
Achjo. Další zničený míček. Bule na půlce
42:43
Falcon na dvakrát rezehrává před bránou bází. A nic.
42:00
krásná akce.. falcon na dostřel a stále v šesti
41:55
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Tomáš Hodek (4:4).
41:25
Jak ten brankář krásně běhá! Báze několikrát v zisku a vrací golmana domácích do brány.
40:17
Timeout Floorball Club FALCON
40:17
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Václav Bíba, asistoval Jan Sládek (3:4).
40:17
Tak to je docela mazec. Protukanz micek pres hrace, nahrávka krokem před brankářem.. a lobík do sítě. Proč hrát rychleji než je třeba?
40:17
Falcon hlásí timeout! A jdou do šesti.
39:26
A už se nám to začíná sypat. Pár slepených goliků v síti Falconu.
39:24
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Ondřej Kubelka (3:3).
38:58
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Petr Brandejs, asistoval Michal Vlasák (3:2).
38:16
Ších vyslal dalekonosnou střelu na bránu. Sice nebyla moc daleká, ale za to ani nosná. I přesto brankáře hostí potrápila.
37:00
Rádi bych vám sdělil jak je na tom pořadatel s rovnáním mantinelů. Bohužel nemohu určit kde se právě nachází. Tak kdyby ho někdo viděl, doveďte nám ho ke stolku časomíry.
35:50
Emoce tu lítají jak světlušky při teplých letních dnech uprostřed šumavských hvozdů. Rozhodčí situaci uklidnují. Jsou to zkušení veteráni mnoha florbalových soubojů.
35:39
Tak už šel.
35:00
Jeden z pořadatelů odmítá obejít hřiště a srovnat mantinely, protože přes ně nevidí.
33:24
Rozehra bází na polovině soupeře končí na hýždích blokujícíh hračů.
32:20
Pohlednější z bratrů Budačových stále na míčku. Bohužel to je také jediné co se mu v poslední době daří.
30:30
Falcon při přesilové hře sice neskoroval, avšak nahrávky na půlce předvedl ukázkově.
30:00
30:00
Oba týmy už se připravují na závěrečnou část zapasu. Dočkáme se dalších gólů?
30:00
29:56
Dnešní trestná je opravdu výživná, briskní humor zapisovatele nutí provinivší se hráče obou týmu k pláči. Snad se to rozkřikne a dočkáme se bezkontaktního utkání plného krásných nahrávek a akcí do prázdné.
28:44
Vyloučen hráč Otto Pípla družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za bránění ve hře.
26:56
Vyloučen hráč Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
26:00
18:46
Vyloučen hráč Václav Bíba družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za hrubost.
17:02
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Filip Kubelka bez asistence (2:1).
15:00
15:00
14:29
Vyloučen hráč Jan Sládek družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za nesportovní chování.
13:26
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Daniel Budáč, asistoval Jakub Ších (2:0).
09:55
06:15
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Petr Nejedlý, asistoval David Budáč (1:-1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FKÚ Ovocné Báze: brankář: Jan Řechtáček; hráči v poli: Michal Vlasák, Martin Švácha, Filip Kubelka, Jiří Novák, Václav Bíba
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Daniel Budáč, Jakub Ších, Patrik Koníček, David Janáček, Miloš Beer