1:4
2:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbal Teplice 7:6
13. Matěj Špaček, 13. Eduard Piňos, 14. Vojtěch Trčálek, 18. Vojtěch Máca, 23. Martin Entlicher, 41. Vojtěch Máca, 60. Vít Neuman - 5. Martin Severa, 28. Lukáš Fiala, 32. Lukáš Vyskočil, 34. Lukáš Rudiš, 37. Martin Pechatý, 44. Martin Severa; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 16 - Lukáš Topš 18; po třetinách: 4:1, 1:4, 2:1;
60:00
59:59
Střely celkem 25 - 22 Střely ve 3 třetině: 5:10 pro hosty
59:59
Komentář trenéra hostí Martina Severy: Prohrát na Vinohradech vlastním golem v poslední minutě není žádná ostuda. Jsem hrdý na to co předvedl náš tým v druhé a třetí třetině. Díky Vinohradům za zápas. Tyhle zápasy jsou pro nás dobrou zkušeností.
59:59
Komentář trenéra domácích, pana Ondrejčíka:"Nebýt výpadku ve druhé třetině, tak to byl vlastně docela fajn zápas. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům, pořadatelům a zdravíme Bolka Kytku."
59:15
Timeout Florbal Teplice
59:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Jan Švejda (7:6).
43:41
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa bez asistence (6:6).
40:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Vít Neuman (6:5).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: 13:6 pro domácí
36:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (5:5).
34:31
Vyloučen hráč Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
33:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Martin Severa (5:4).
31:45
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Vyskočil, asistoval Lukáš Rudiš (5:3).
28:56
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
27:45
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala bez asistence (5:2).
22:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Martin Entlicher, asistoval Eduard Piňos (5:1).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: 7:6
17:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Michal Vlk (4:1).
13:57
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil Richard Klíma.
13:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Lukáš Chvátal (3:1).
12:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Eduard Piňos, asistoval Richard Klíma (2:1).
12:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Lukáš Chvátal (1:1).
07:36
Vyloučen hráč Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
04:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Lukáš Fiala (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Martin Pechatý, Ondřej Brabec, Martin Severa, Lukáš Rudiš, Tomáš Rudolf
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Michal Vlk, Vojtěch Máca, Jan Švejda, Vít Neuman