2:3
2:4
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Sokol Jaroměř 8:9
4. Radek Hanák, 6. Tomáš Hanák, 8. Tomáš Hanák, 11. Tomáš Hanák, 32. Ondřej Řezník, 39. Michal Měřička, 47. Tomáš Hanák, 48. Radek Hanák - 14. Petr Hofman, 20. Patrik Rozkovec, 24. Petr Hašek, 29. Petr Hofman, 29. Pavel Kotrč, 44. Daniel Kroupa, 45. Patrik Rozkovec, 49. Jakub Kopecký, 55. Jakub Kopecký; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 83; zásahy brankářů: Josef Macek 35 - Dušan Völgyi 27; po třetinách: 4:2, 2:3, 2:4;
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: 12:14.
59:59
Kometář trenéra týmu hostí: Vstoupili jsme do zápasu velice laxně, a nechali si odskočit soupeře na čtyřgólový rozdíl. Poté jsme předvedli velký morál a nasazení a dotáhli zápas do vítězného konce. Děkuji soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
59:59
Komentář trenéra týmu domácích: Před zápasem jsem byl jedním člověkem upozorněn, že jeden tým potřebuje zachránit soutěž, tudíž nám sem unie posílá rozhodčí z Brna (nic proti tomu týmu, ten maximálně respektuji a uznávám). Chtěl bych veřit, že takto se na unii nerozhoduje. Hráče jsem upozorňoval, ať jsou v klidu, že zápas zvládneme, utkání bylo vyrovnané, udělali jsme pár zbytečných chyb, ze kterých jsme inkasovali góly.
59:59
komentář trenéra domácích II.: Celkově jsme hráli 4 oslabení, soupeř ani jedno, v tom posledním jsme inkasovali rozhodující gól, dál si z utkání odnášíme jednoho zraněného hráče. Jinak si myslím, že jsme s Jaroměří sehráli jeden z nejférovějších zápasů a soupeř se za poslední dobu hodně zlepšil, takže mu k vítězství gratuluju
59:59
komentář trenéra domácích III: Během tohoto komentáře si mě rozhodčí zavolali k sobě do šatny a chtěli si o utkání promluvit. Jsem rád, že jsme si s jedním rozhodčím vše vyříkali a rozešli se podáním ruky, bohužel ten druhý během rozhovoru odešel, tak nevím, proč si mě chtěl vyslechnout.
58:23
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:44
Hráč Jaroměře rozezvonil tyčku Mackovy branky.
56:09
Starší Hanák pálil těsně vedle.
55:27
Po nahrávce od Měřičky střílel Králík, ale do brankáře.
54:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Patrik Rozkovec (8:9).
53:22
Hanák se dostal do útoku, ale trefil tyčku.
52:48
Vyloučen hráč Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:52
Hejplík zkušeně obral soupeře o míček a poslal svůj tým do útoku, ale bez úspěchu.
49:38
Napodruhé se už hostům nepovedlo dát góla zpoza brány.
48:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Daniel Kroupa (8:8).
47:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Hanák (8:7).
47:40
Hanák s Hanákem posunuli Štíry zase do vedení.
46:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Procházka (7:7).
44:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Rozkovec bez asistence (6:7).
44:55
Proti Rozkovcově gólu zpoza brány byl Macek malý pán, zvlášť, když ho obrana nechala vzadu samotného.
43:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Daniel Kroupa, asistoval Petr Hofman (6:6).
43:45
Jaroměřská střela šla opět do mantinelu za bránou.
42:24
Štíři mají za sebou neúspěšný útok.
41:31
Macek si připisuje další učebnicový zákrok, dnes Budějovice celkem drží.
40:16
I do třetice všeho dobrého začínají na balonku domácí.
40:00
40:00
39:59
Střely za druhou třetinu: Budějovice 9, Jaroměř 17.
38:54
Domácí zmařili tutovou šanci před bránou.
38:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Ondřej Havelka (6:5).
37:11
Macek předvedl krásný zákrok proti nebezpečné střele.
36:12
Hostům se naštěstí pro domácí nepodařila další střela.
35:06
Hosté pálili do mantinelu za Mackovou bránou.
32:44
Řezník trefil gólmana do helmy.
32:16
Domácí se ukázali v obraně, hezky zakročili proti jaroměřskému útoku.
31:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Řezník bez asistence (5:5).
30:12
Domácím se nepovedla standardka u brány soupeře, stříleli do gólmana.
28:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Petr Hašek (4:5).
28:26
Je to, jako by najednou byly na hřišti úplně jiné týmy. Po nepředvídatelné střele od Kotrče se ujímají vedení hosté.
28:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kubina (4:4).
28:13
Hosté rozehrávali ze standardky a srovnávají na 4:4.
26:06
Domácí v plném počtu.
25:46
Začíná to být docela maso, týmy hrají agresivně, máme jednu zlomenou hokejku.
24:30
Štíři se v již třetím oslabení zápase zatím drží.
24:06
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
23:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Pavel Kotrč (4:3).
22:12
Hra je opět od začátku dynamická, oba celky zodpovědně dostupují.
20:20
Po buly jsou opět na míčku domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely za 1. třetinu: Budějovice 14, Jaroměr 13.
19:46
Hráč hostí pálil mimo hřiště, míček tedy mají Štíři.
19:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Jakub Kopecký (4:2).
18:18
Jaroměř se opět ocitá v přesile, ve které možná dohraje první třetinu.
18:16
Vyloučen hráč Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
17:42
Budějovice v plném počtu, oslabení ukázkově udrženo.
16:07
Macek předvádí v bráně zkušené zákroky, drží se i štírská obrana.
15:42
Vyloučen hráč Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:33
Domácí se ale i po obdržené brance stále v útoku činí a mají spoustu šancí.
13:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (4:1).
13:06
Po nahrávce od Kopeckého střílí Hofman z dálky a snižuje na 4:1.
10:17
10:17
Ne, zápis se nerozbil a i o další gól domácích se postarala stejná dvojice. Tomáš Hanák tak může po deseti minutách hry slavit hattrick.
07:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Radek Hanák (3:0).
07:16
Hanákové se zase předvedli a díky nim vedou Štíři 3:0.
05:18
05:18
Po nádherné kombinaci bratří Hanáků domácí vedou o dvě branky. Starší Radek krásně nahrával mladšímu Tomášovi, který pálil do prázdné branky.
04:02
Macek ukázkově vyrazil Kopeckého střelu.
03:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Jan Procházka (1:0).
03:01
Po nahrávce od Procházky Hanák otevírá skóre zápasu.
01:12
Domácí obrana zpacifikovala jaroměřskou střelu.
00:07
Již po úvodním buly se ujímají míčku domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Daniel Škeřík, Daniel Kroupa, Jakub Kopecký, Jakub Kubina, Petr Hofman
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Jan Králík, Ondřej Havelka, Marek Slepička, Michal Měřička