2:0
6:1
- : -

FBC Liberec starsi zaci - TJ Stadion Nový Bor 10:2
3. Matyáš Miklošín, 8. Ondřej Čumpelík, 18. Ondřej Čumpelík, 23. Bartoloměj Smolka, 25. Ondřej Čumpelík, 25. Bartoloměj Smolka, 25. Michael Sluka, 27. Bartoloměj Smolka, 30. Štěpán Hájek, 36. Petr Kukla - 6. Jakub Scholz, 31. Pavel Hlaváček; rozhodčí: Petr Kopta - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:5; využití: 3:1; zásahy brankářů: Vilém Svrček 13 - Jáchym Krčmář 15; po třetinách: 2:1, 2:0, 6:1;
36:00
35:04
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Petr Kukla, asistoval Ondřej Čumpelík (10:2).
34:02
Vyloučen hráč Daniel Taisler družstva TJ Stadion Nový Bor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:35
Branku družstva TJ Stadion Nový Bor vstřelil Pavel Hlaváček bez asistence (9:2).
29:20
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Štěpán Hájek, asistoval Michal Šedivý (9:1).
28:51
Vyloučen hráč Jakub Scholz družstva TJ Stadion Nový Bor na 2 minuty za sekání.
26:42
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Bartoloměj Smolka, asistoval Petr Šmíd (8:1).
24:52
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Michael Sluka, asistoval Matyáš Miklošín (7:1).
24:34
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Bartoloměj Smolka, asistoval Michael Sluka (6:1).
24:11
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Ondřej Čumpelík, asistoval Štěpán Hájek (5:1).
24:00
24:00
22:41
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Bartoloměj Smolka, asistoval Matyáš Miklošín (4:1).
18:08
Vyloučen hráč Jan Hromádka družstva TJ Stadion Nový Bor na 2 minuty za hrubost.
17:42
Trestné střílení družstva TJ Stadion Nový Bor neproměnil Jakub Scholz.
17:15
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Ondřej Čumpelík, asistoval Michal Šedivý (3:1).
12:00
12:00
08:25
Vyloučen hráč Jakub Scholz družstva TJ Stadion Nový Bor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:59
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Ondřej Čumpelík, asistoval Petr Kukla (2:1).
07:04
Vyloučen hráč Pavel Hlaváček družstva TJ Stadion Nový Bor na 2 minuty za sekání.
05:34
Branku družstva TJ Stadion Nový Bor vstřelil Jakub Scholz, asistoval Daniel Sviták (1:1).
03:36
Vyloučen hráč Marek Passian družstva FBC Liberec starsi zaci na 2 minuty za špatné střídání.
02:50
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Matyáš Miklošín, asistoval Petr Šmíd (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopta a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Stadion Nový Bor:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec starsi zaci: brankář: David Zmatlík; hráči v poli: Štěpán Hájek, Ferdinand Jaroslav Nalezinek, Bartoloměj Smolka, Ondřej Čumpelík, Marek Passian