3:0
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 10:0
14. Daniel Špírek, 14. Pavel Šebelle, 17. Michal Cigánek, 19. Daniel Kučera, 24. Michal Cigánek, 24. Daniel Špírek, 37. Michael Kolínský, 43. Daniel Špírek, 46. Michael Kolínský, 56. Daniel Špírek; rozhodčí: Tomáš Čekan - Václav Paletář; vyloučení: 2:6; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 22 - Vojtěch Kačer 17, Jan Vališ 9; po třetinách: 4:0, 3:0, 3:0;
60:00
59:59
Střely:Písek- 14, ČB-6
59:59
Komentář trenéra hostů:Včera jsme hráli 55 minut dobře. Dnes jen 5, s tím se nedá vyhrát.
59:59
Komentář trenéra Hanzlíka: Z naší strany kvalitní zodpovědný výkon do obrany a v napadání. Soupeři jsme toho příliš neumožnili v rozehrávce a trestali soupeři z brejkových situací. Jsme rádi za nulu. Děkujeme soupeři za utkání.
59:00
Pěkný to zápas.
56:26
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
55:44
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
55:44
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Daniel Kučera (10:0).
53:12
Vyloučen hráč Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování hokejky.
52:33
Vyloučen hráč Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
48:30
Vyloučen hráč Radek Vobr družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
48:30
Dneska se tu ty minuty nějak kupí.
45:03
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Cigánek (9:0).
42:46
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Jakub Mikeš (8:0).
35:28
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
33:01
Vyloučen hráč David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
32:45
Při přesilovce domácích nelétá míček pouze v okolí brány, ale i na pořadatele.
31:14
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:50
Bubny znějí, střely létají.. hra se zdá být opravdu zajímavá.
23:42
Na žádost píseckého fantoma Michala Cigánka zdravíme paní Cígánkovou a též Cigiho slečnu Annu. Doufáme, že fandí.
23:41
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Ondřej Štěpán (6:0).
23:41
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Vališ družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
23:22
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Pavel Šebelle (5:0).
20:43
Pořadatelský stolek si myslí, že je ten správný čas na to, abychom pochválili dnešní výkon píseckých dorostenek, které díky své bojovnosti získaly na domácím turnaji 3 body. Krásný to turnaj!
20:00
20:00
19:59
Střely: Písek-10, ČB-8
19:50
Vyloučen hráč Michael Kučera družstva FbC Písek na 2 minuty za držení.
18:38
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Kučera, asistoval Daniel Špírek (4:0).
16:48
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Ondřej Štěpán (3:0).
13:50
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Michal Cigánek (2:0).
13:02
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Filip Trkovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Jakub Mikeš, Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle