1:3
1:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová - SK K2 Prostějov 2:6
29. Denis Smilovský, 42. Adam Kučera - 20. Jakub Krnáč, 30. Josef Ťuik, 32. Michal Konečný, 40. Jan Hél, 54. Josef Ťuik, 56. Michal Konečný; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2 + Lukáš Gamrot 5 + ČK3:3; využití: 1:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Filip Kloza 26 - Tomáš Krátký 23; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáš Loudy: Dnes snesla parametry první třetina. Následně to byla hrůza a děs. Střelecká nemohoucnost a neproměňování šancí. Osobní chyby opět neskutečné. Naštěstí už nemůžeme sestoupit, jinak bych měl o to opravdu strach z naší formou.
60:00
56:00
Orlová to bude zkoušet v 6-ti bez golmana.
55:49
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
55:16
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Konečný, asistoval Jakub Krnáč (2:6).
53:55
Tak 5 mi. oslabení Orlová ubránila, ale ihned po vypršení dostala gól.
53:54
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Josef Ťuik, asistoval Zdeněk Fojt (2:5).
48:47
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 5 minut za hrubost.
48:47
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová do konce utkání.
41:27
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Matyáš Pleva (2:4).
40:38
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
39:59
střely v 2. třetině 7:11
39:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Michal Konečný (1:4).
31:51
29:46
29:08
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
28:32
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Adam Kučera (1:1).
23:49
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
20:01
střely pro 1. třetině 10:11
20:00
20:00
19:23
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Michal Konečný (0:1).
16:45
Vyloučen hráč Michal Konečný družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:33
Během oslabení měla Orlová dokonce více příležitostí skórovat než Prostějov. Kučera 2x pálil do golmana.
09:17
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
09:00
Hra je zatím nahoru, dolů a vyrovnaná. Oba soupeři mají dost šancí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Marek Maťcha, Michal Vašut, Jan Hél, Libor Čmela, Matěj Ošťádal
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Radek Jantoš, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Martin Tököly