1:1
3:1
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa B - FBC Liberec B 4:4
18. Karel Kirchberger, 25. Matyáš Fanderlik, 29. Matyáš Fanderlik, 33. David Kraus - 4. Patrik Laner, 10. Martin Vaňátko, 16. Adam Sůra, 35. Bohuslav Kučera; rozhodčí: Tomáš Novotný - David Macoun; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Beránek ? - David Zmatlík ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:1;
36:00
34:19
Timeout FBC Liberec B
34:19
Vlastní branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Bohuslav Kučera (4:4).
32:29
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil David Kraus, asistoval Vojtěch Beránek (4:3).
31:50
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa B
28:32
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Marek Král (3:3).
28:30
Vyloučen hráč Matěj Pohanka družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání.
24:07
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Petr Smola (2:3).
24:00
24:00
22:10
Vyloučen hráč Dominik Klimeš družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
17:38
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Karel Kirchberger bez asistence (1:3).
15:58
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Sůra, asistoval Matěj Pohanka (0:3).
12:00
12:00
09:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Martin Vaňátko, asistoval Patrik Szajkó (0:2).
03:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Patrik Laner, asistoval Jan Dlouhý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novotný a David Macoun.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Matyáš Fanderlik, Eliška Radová, Karel Kirchberger, Marek Král, Petr Smola