1:4
3:1
- : -

FBC Vipers Most - FbC Jazzmani Žatec 5:5
6. Vojtěch Špecián, 23. Vojtěch Špecián, 25. Radek Babák, 32. Vojtěch Špecián, 33. Marek Pelcman - 16. Viktor Milyan, 17. Jiří Hanzlík, 24. Ondřej Kuvík, 24. Jan Říha, 36. Ondřej Kuvík; rozhodčí: Jan Rubáš - Jan Vacín; vyloučení: 2:2 + Jakub Řimnáč 5; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jakub Alfery 22 - Denis Ali 17; po třetinách: 1:0, 1:4, 3:1;
36:00
35:08
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Jan Říha (5:5).
32:53
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Marek Pelcman bez asistence (5:4).
32:35
Vyloučen hráč Daniel Ryk družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
31:49
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Špecián, asistoval Jaroslav König (4:4).
27:46
Vyloučen hráč Jakub Řimnáč družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:40
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Radek Babák, asistoval Vojtěch Špecián (3:4).
24:00
24:00
23:42
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Říha, asistoval Michal Hotěk (2:4).
23:35
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Michal Hotěk (2:3).
22:01
21:00
Vyloučen hráč Vojtěch Vorlíček družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
19:11
Vyloučen hráč Jan Volráb družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za zdržování hry.
17:13
Vyloučen hráč Jakub Řimnáč družstva FbC Jazzmani Žatec na 5 minut za sekání.
16:59
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jiří Hanzlík, asistoval Václav Hnízdil (1:2).
15:20
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan bez asistence (1:1).
12:00
12:00
05:02
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Špecián bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Rubáš a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Michal Hotěk, Jan Vápeník, Ondřej Kuvík, Jan Říha, Jan Volráb
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: Václav Koubek, Radek Babák, Marek Pelcman, Jaroslav König, Vojtěch Špecián