1:1
1:1
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa B - TJ Stadion Nový Bor 4:3
2. Jakub Řehák, 10. Jakub Řehák, 21. Martin Tejnor, 32. Martin Tejnor - 7. Jakub Scholz, 22. Petr Stehlík, 33. Jakub Scholz; rozhodčí: Petr Kopta - Josef Heřmánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Horváth 25 - Jan Carboch 24; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:1;
36:00
33:41
Timeout TJ Stadion Nový Bor
33:41
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa B
33:41
Vyloučen hráč Martin Tejnor družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
32:04
Branku družstva TJ Stadion Nový Bor vstřelil Jakub Scholz, asistoval Ondřej Staňa (4:3).
31:12
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Martin Tejnor, asistoval Daniel Slavík (4:2).
24:00
24:00
21:29
Branku družstva TJ Stadion Nový Bor vstřelil Petr Stehlík, asistoval Václav Řezáč (3:2).
20:23
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Martin Tejnor, asistoval Ondřej Hudík (3:1).
12:00
12:00
10:34
Vyloučen hráč Marek Král družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:02
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Jakub Řehák bez asistence (2:1).
06:10
Branku družstva TJ Stadion Nový Bor vstřelil Jakub Scholz bez asistence (1:1).
01:11
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Jakub Řehák, asistoval Petr Smola (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopta a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Stadion Nový Bor:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa B: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Vojtěch Hladík, Eliška Radová, Karel Kirchberger, Daniel Slavík, Petr Smola