4:2
1:1
- : -

1. FBK Rožnov p/R C - 1. SC Bohumín´ 98 7:4
4. Adam Burýšek, 4. Dalibor Plesník, 17. Daniel Prašivka, 18. Zbyněk Macura, 20. Filip Stypka, 21. Adam Burýšek, 25. Vladislav Chmelař - 3. Petr Kameník, 23. Ondřej Šalbut, 24. Lukáš Marcalík, 27. Petr Kameník; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Josef Kundrát ? - Lukáš Koziorek ?; po třetinách: 2:1, 4:2, 1:1;
36:00
34:00
Timeout 1. SC Bohumín´ 98
31:14
Vyloučen hráč Petr Kameník družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za bránění ve hře.
26:29
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Petr Kameník, asistoval Ondřej Šalbut (7:4).
24:07
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Vladislav Chmelař bez asistence (7:3).
24:00
24:00
23:08
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Lukáš Marcalík, asistoval Petr Kameník (6:3).
22:17
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Ondřej Šalbut, asistoval Lukáš Marcalík (6:2).
21:58
Vyloučen hráč Josef Kundrát družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za hra rukou.
20:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Adam Burýšek, asistoval Vladislav Chmelař (6:1).
19:47
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Filip Stypka, asistoval Václav Fiurášek (5:1).
17:50
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Zbyněk Macura, asistoval Pavel Barabáš (4:1).
16:08
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Daniel Prašivka, asistoval Zbyněk Macura (3:1).
14:29
Vyloučen hráč Jakub Šindelka družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za sekání.
12:44
Vyloučen hráč Daniel Prašivka družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
03:43
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Dalibor Plesník bez asistence (2:1).
03:34
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Adam Burýšek, asistoval Pavel Barabáš (1:1).
02:33
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Bohumín´ 98: brankář: Lukáš Koziorek; hráči v poli: Lukáš Marcalík, Matěj Vyskočil, Jiří Kameník, Petr Kameník, Jakub Lindovský
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R C: brankář: Josef Kundrát; hráči v poli: Zbyněk Macura, Daniel Drápala, Václav Fiurášek, Vladislav Buchal, Filip Stypka