1:3
4:5
- : -

FK Gůfuň Nový Jičín - Florbal Torpedo Havířov C 8:9
4. Vojtěch Hanzelka, 7. Jakub Táborský, 11. Oliver Rusev, 18. Tomáš Kluska, 27. Petr Žlebek, 29. Jakub Táborský, 30. Oliver Rusev, 32. Oliver Rusev - 11. Jakub Vyvial, 13. Marián Kloza, 13. Marián Kloza, 20. Richard Kraus, 25. Tomáš Vlach, 28. Richard Kraus, 31. Pavel Nápravník, 35. Roman Poncza, 36. Marián Kloza; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Andrej Krkoška ? - Patrik Mik ?; po třetinách: 3:1, 1:3, 4:5;
36:00
35:10
Timeout FK Gůfuň Nový Jičín
35:00
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Marián Kloza, asistoval Roman Poncza (8:9).
34:03
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Roman Poncza, asistoval Richard Kraus (8:8).
31:23
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Oliver Rusev bez asistence (8:7).
30:58
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Pavel Nápravník, asistoval Jakub Vyvial (7:7).
29:47
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Oliver Rusev bez asistence (7:6).
28:46
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Jakub Táborský, asistoval Alexandr Dresler (6:6).
27:07
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Richard Kraus, asistoval Václav Procházka (5:6).
26:44
Vyloučen hráč Jakub Táborský družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání.
26:34
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Petr Žlebek, asistoval Tomáš Kluska (5:5).
24:48
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Pavel Nápravník (4:5).
24:00
Vyloučen hráč Tomáš Kluska družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
19:57
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Richard Kraus, asistoval Jakub Lajczyk (4:4).
19:07
17:12
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Tomáš Kluska, asistoval Petr Žlebek (4:3).
12:43
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Marián Kloza, asistoval Václav Procházka (3:3).
12:03
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Marián Kloza, asistoval Tomáš Matušek (3:2).
12:00
12:00
10:40
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov C vstřelil Jakub Vyvial, asistoval Tomáš Vlach (3:1).
10:17
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Oliver Rusev bez asistence (3:0).
06:57
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Jakub Táborský, asistoval Ondřej Bienek (2:0).
03:53
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Vojtěch Hanzelka bez asistence (1:0).
03:07
Vyloučen hráč Jakub Lajczyk družstva Florbal Torpedo Havířov C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov C:
00:00
Line-up domácích FK Gůfuň Nový Jičín: brankář: Andrej Krkoška; hráči v poli: Štěpán Bill, Petr Žlebek, Vojtěch Hanzelka, Tomáš Kluska, Ondřej Bienek