2:2
3:0
- : -

SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B - FBC Štíři Č. Budějovice 6:3
5. Nikola Flídrová, 16. Eva Mácová, 24. Eva Mácová, 38. Nicol Cempírková, 43. Dagmar Dušková, 43. Eva Mácová - 2. Vendula Podzimková, 19. Adéla Robenhauptová, 22. Nikola Malátová; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Patrik Plocha; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Anna Kratochvílová ? - Veronika Schönigerová ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:0;
45:00
42:19
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Eva Mácová bez asistence (6:3).
42:11
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Dagmar Dušková, asistoval Nicol Cempírková (5:3).
39:22
Eliška Růžičková vzkazuje: "Přeji bráchovi hodně štěstí ve večerním zápase, ať to Hipposu "vyšutuje". Máro sleduj online a nekoukej na ty seroše.".
39:21
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
39:21
Vyloučen hráč Eliška Růžičková družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B na 2 minuty za bránění ve hře.
37:22
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Nicol Cempírková bez asistence (4:3).
30:00
30:00
27:05
Vyloučen hráč Iveta Petrušová družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B na 2 minuty za bránění ve hře.
23:23
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Eva Mácová, asistoval Aneta Pátková (3:3).
21:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Nikola Malátová, asistoval Anežka Dudáčková (2:3).
18:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adéla Robenhauptová, asistoval Nikola Malátová (2:2).
15:39
15:00
15:00
04:56
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Nikola Flídrová, asistoval Iveta Petrušová (1:1).
01:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vendula Podzimková, asistoval Adéla Robenhauptová (0:1).