4:0
6:0
- : -

Florbal Ústí B - TJ Lokomotiva Louny Mašinka 14:0
1. Lukáš Krušina, 6. Lukáš Krušina, 11. Lukáš Krušina, 11. Jaroslav Folk, 14. Jan Krejza, 15. Jan Krejza, 18. Ondřej Werner, 19. Lukáš Krušina, 28. Jaroslav Folk, 32. Jan Krejza, 32. Ondřej Werner, 33. Michal Arnold, 35. Michal Pittner, 35. Michal Arnold; rozhodčí: Karel Švec - Jan Vacín; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Petr Dunaj 2 - Tereza Kalousová 24; po třetinách: 4:0, 4:0, 6:0;
36:00
34:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Michal Arnold, asistoval Jakub Čečák (14:0).
34:26
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Michal Pittner, asistoval Lukáš Krušina (13:0).
32:24
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Michal Arnold, asistoval Karel Hais (12:0).
32:03
Vyloučen hráč Ondřej Hons družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
31:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Ondřej Werner, asistoval Lukáš Krušina (11:0).
31:01
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Krejza, asistoval Ondřej Sklenář (10:0).
30:05
Vyloučen hráč Jakub Racek družstva TJ Lokomotiva Louny Mašinka na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:19
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Folk, asistoval Jakub Čečák (9:0).
26:01
Vyloučen hráč Jakub Racek družstva TJ Lokomotiva Louny Mašinka na 2 minuty za sekání.
25:40
Vyloučen hráč Vít Kraj družstva TJ Lokomotiva Louny Mašinka na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:10
Vyloučen hráč Martin Ženíšek družstva TJ Lokomotiva Louny Mašinka na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
18:56
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Lukáš Krušina, asistoval Michal Pittner (8:0).
17:02
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Ondřej Werner bez asistence (7:0).
14:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Krejza, asistoval Michal Pittner (6:0).
13:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Krejza, asistoval Lukáš Krušina (5:0).
12:00
12:00
10:54
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Folk, asistoval Lukáš Krušina (4:0).
10:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Lukáš Krušina, asistoval Ondřej Werner (3:0).
10:33
Vyloučen hráč Jakub Racek družstva TJ Lokomotiva Louny Mašinka na 2 minuty za hrubost.
05:35
00:16
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Lukáš Krušina, asistoval Michal Arnold (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny Mašinka:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Petr Dunaj; hráči v poli: Karel Hais, Jaroslav Folk, Jakub Čečák, Michal Arnold, Lukáš Krušina