2:2
2:3
- : -

Start98 Praha-Kunratice B - TJ Sokol Koberovy 4:5
23. Martin Brhlík, 29. Ondřej Duda, 56. David Podhráský, 57. Jakub Brejcha - 30. Dominik Reczai, 33. Jan Novotný, 47. Lukáš Hlava, 51. Martin Vetro, 60. Dominik Reczai; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Martin Novotný 27 - Ondřej Brunclík 25; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:3;
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme prohráli díky své neschopnosti proměnit šance, především v přesilovkách. No a pak jsme dvakrát nedokázali vystřídat.
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Z naší strany podprůměrný výkon, v závěru utkání jsme byli šťastnější a za tři body jsme rádi. Děkujeme soupeři za utkání.
59:34
Timeout Start98 Praha-Kunratice B
59:34
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (4:5).
56:26
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Brejcha, asistoval Michal Bajus (4:4).
55:29
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil David Podhráský, asistoval Jan Diviš (3:4).
50:34
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Martin Vetro, asistoval Lukáš Hlava (2:4).
47:55
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
46:31
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Leoš Kopáček (2:3).
40:29
Vyloučen hráč David Podhráský družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
36:38
Vyloučen hráč Martin Vetro družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování hokejky.
32:28
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (2:2).
29:27
28:06
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Ondřej Duda, asistoval Tomáš Kodada (2:0).
24:43
Vyloučen hráč Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:48
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Brhlík bez asistence (1:0).
20:00
20:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Marek Šikola, Michal Reczai, Jan Novotný, Jakub Janoušek, Dominik Reczai
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Jan Balvín, Štěpán Jabůrek, David Podhráský, Otakar Prášek, Jan Diviš