2:2
3:3
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FK Slovan J.Hradec 7:6
18. David Pilík, 19. Ondřej Kuhajda, 28. Filip Štědrý, 38. Jakub Mikolášek, 52. Filip Štědrý, 55. Jan Žák, 58. Jakub Mikolášek - 19. Jakub Jindra, 25. Ondřej Šimek, 33. Jan Procházka, 42. Jan Procházka, 44. Jan Cihlář, 50. Šimon Jonáš; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jiří Cisler 18 - Aleš Křepelka 22; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:3;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 10 - Jindřichův HRadec 6, celkem 29 - 24
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Kvalitní utkání, svázané takticky. Zápas se dneska lámal ve středním pásmu, ve kterém jsme byli o něco lepší. Produktivita nás stále trápí, ale do toho se dostanem. Díky za zápas a přeji šťastnou cestu domů
60:00
Komentář trenéra hostů (Jakub Šmíd): Oproti včerejšku dnes plno individuálních chyb, které nás stály zápas. MYslím si, že se za svůj výkon nemusíme stydět. GRtatuluji soupeři k vítězství
60:00
59:22
Vyloučen hráč Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
58:58
Hosté bez brankáře
58:10
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
57:16
Timeout FK Slovan J.Hradec
57:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek bez asistence (7:6).
57:16
Mikolášek zachytil rozehrávku a utekl hostující obraně. Precizníím blafákem překonal Křepelku a vrací domácím těsně před koncem vedení
56:21
Rychlá kombinace slávistů, ale Štědrý trefuje pouze hráče před sebou
55:10
Nebezpečná situace před domácí brankou. NAhrávka hostů trefila Katolického a odrážela se nebezpečně do protipohybu Cislera, nakonec ale skončila vedle
54:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Jakub Mikolášek (6:6).
54:09
I druhou přesilovku domácí a využívají a máme zde znovu vyrovnaný stav
52:49
Vyloučen hráč Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
51:56
Vzápětí v obrovské šanci Baroch. Bohužel ale netrefil odkrytou branku
51:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Pavel Šimeček (5:6).
51:37
Už je to jen o gól! Šimeček nahrál před branku Šimečkovi, který nějak pod padajícím Křepelkou dostal balonek do branky
51:08
Střela Žáka a dorážka Šimečka, Křepelka chytá
49:00
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Šimon Jonáš (4:6).
49:00
Opět rychlá odpověď na druhé straně, a i s trochou smůly se balonek od Jonáše odráží do domácí branky. Jindřichův Hradec vede o 2 branky
48:43
Mikolášek trefuje tyč hostující branky
46:25
Hezký kros hostů a střela z první. Cisler chytá
44:53
Štědrý střílel po zemi přes hráče, Křepelka si ale prostor mezi nohami pohlídal a vyráží
43:38
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Cihlář, asistoval Marcel Šuranský (4:5).
43:38
A teď už hosté poprvé v zápase vedou.
41:08
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka, asistoval Martin Novák (4:4).
41:08
KLasická situace "nedáš- dostaneš". Baroch na jedné straně nepřekonal Křepelku, o několik vteřin později Procházka prostřelil Cislera a i počtvrté je vyrovnáno
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třřetině: SLavia 10 - J. HRadec 12
40:00
37:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Pavel Šimeček (4:3).
37:33
Ale i domácí přesilovku využívají. Po přihrávce Šimečka se zblízka trefil Kuba Mikolášek
37:15
Střela Žáka zablokována
36:25
Vyloučen hráč Vít Hovorka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
35:47
Signalizovaná výhoda, domácí budou mít přesilovku
34:52
Střela Šimečka ze vzduchu končí těsně vedle
32:57
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka, asistoval Ondřej Stloukal (3:3).
32:57
Procházka přesnou střelou využívá přesilovku a máme znovu srovnáno
32:39
HOsté jsou usazeni před slávistickou brankou, až teď se povedlo alespoň vyhodit
31:44
Vyloučen hráč Matouš Bešta družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
27:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Tomáš Katolický (3:2).
25:40
Rychlý protiútok domácích. Po přihrávce Barocha střílel Mikolášek, ale Křepelka se stihl rychle přesunout a vyráží
24:36
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Procházka (2:2).
18:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Tomáš Katolický (2:1).
18:54
Kuhajda vrací domácí do vedení
18:35
Jindra měl další obrovskou šanci, tentokrát ho ale Cisler skvěle vychytal
18:24
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra bez asistence (1:1).
18:24
Hosté rychle odpovídajjí. Jindra zachytil přihrávku a vydal se do brejku. Střelou nad rameno překonává Cislera a je vyrovnáno
17:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Pilík bez asistence (1:0).
17:28
Pilík zachytil rozehrávku a natáhl ke střele přes obránce. Zamířil velmi přesně a střelou nad levou ruku Křepelky posílá domácí do vedení
16:57
Rozehrávku hostů vystihl Kuhajda, ke střele se poté dostal Štědrý, ale branku netrefil
12:35
Mikolášek hezky hledal zpoza branky Barocha, ten ale netrefil dobře skákavý balonek
11:09
Hezká akce Mikoláška zakončena střelou nad branku
07:44
Cisler vyráží střelu od mantinelu
06:57
Další střelu a následnou dorážku si připsal David Malkus. Křepelka si s oběma pokusy poradil
06:14
Hosté zatím velmi obětavě brání, pokusy Tkadlece i Mošny byly sraženy mimo branku
04:07
První střela od Kellara, brankář hostů vyráží
03:00
Úvod zápasu zatím opatrný z obou stran
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Jan Cihlář, Ondřej Stloukal, Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný, Jakub Jindra
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Filip Štědrý, David Pilík, Tomáš Katolický, Pavel Šimeček, Ondřej Kuhajda