2:1
8:0
- : -

FBC Panthers Liberec - FBC Pitbulls Kolín 12:6
6. Filip Munzar, 8. Ondřej Neuman, 29. Jan Král, 32. Jiří Špak, 41. Tomáš Szabo, 43. Jiří Špak, 52. Pavel Hůza, 53. Filip Munzar, 53. Jan Král, 54. Pavel Hůza, 57. Ondřej Neuman, 59. Filip Munzar - 2. Martin Chyba, 3. Jan Novotný, 4. Jan Vobořil, 9. Marek Reithar, 18. Marek Reithar, 31. Martin Chyba; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Laštovka 17 - Jakub Šamánek 15; po třetinách: 2:5, 2:1, 8:0;
60:02
Vyjádření trenéra hostů Václava Loudy: Dvě třetiny jsme hráli podle představ,, drželi příznivý výsledek. Ve třetí třetině domácí přidali a v kombinaci s naším útlumem otočili utkání ve svůj prospěch. Děkujeme soupeři i rozhodčím za utkání.
60:01
Vyjádření trenéra domácích Jana Obermanna: Za zmínku stojí pouze druhá půlka zápasu, kde náš výkon měl parametry Divizního zápasu. Díky soupeři a pořadatelům.
60:00
59:06
Zápas se dohrává v klidu...Kolín se ještě snaží skorovat, ale nedaří se.
58:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Ondřej Neuman (12:6).
56:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Tomáš Szabo (11:6).
53:04
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jan Burkoň (10:6).
52:58
Zápas se otáčí na druhou stranu. Pantheři se probudili a dávají gol za golem.
52:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Teemu Tuhkanen (9:6).
52:28
Timeout FBC Pitbulls Kolín
52:28
51:22
Domácí se poprvé v tomto zápase dostávají do vedení.
51:01
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jan Král (7:6).
47:48
A končí jako začala...
45:27
První přesilovka Pantherú začíná..
45:26
Vyloučen hráč Tomáš Humpolák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za vražení zády.
42:50
Liberci se podařilo konečně vyrovnat!!!
42:49
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Ondřej Neuman (6:6).
42:16
Liberec i ve třetí třetině pokračuje ve své herní převaze v zápase...
40:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Ondřej Neuman (5:6).
40:00
40:00
38:55
Tato třetina je skoro o ničem, běhá se furt sem a tam...
32:40
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden tým bohužel nezakončuje přesně.
31:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (4:6).
30:03
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Tomáš Kukal (3:6).
28:08
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Pavel Hůza (3:5).
26:04
Pro Panthery je dnes asi kolínská branka zakletá, ne a ne se trefit.
24:44
Vyloučen hráč Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za vražení zády.
22:00
Druhá třetina začíná podobně jako ta první. Pantheři si krásně přihrávají z hokejky na hokejku, ale bránu netrefují
20:00
20:00
18:43
Vyloučen hráč Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
17:40
Kolín přesilovku využívá golem, ale po nevhodném zákroku na libereckého hráče...gol ale platí.
17:31
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Tomáš Kukal (2:5).
17:19
Hráči Kolína hrají druhou přesilovku, jak ta dopadne???
16:35
Vyloučen hráč Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
10:50
Hra se odehrává většinou u brány Kolína, ale Pantheři příliš kombinují a málo střílí.
08:50
08:40
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
08:04
Pantheři se probouzejí a dávají dva goly. Na střídačce Kolína to začíná vřít.
07:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Jiří Špak (2:3).
05:41
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Tomáš Szabo (1:3).
03:29
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Vobořil, asistoval Jan Novotný (0:3).
02:50
Začátek zápasu se lépe daří hráčům Kolína....co střela, to gol.
02:03
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Jan Vobořil (0:2).
01:22
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Vítězslav Malínský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: Tomáš Kukal, David Vokál, Marek Reithar, Petr Cícha, Martin Soukup
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Vojtěch Laštovka; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jan Burkoň, Filip Munzar, Lukáš Jágr