1:3
- : -
Zlín Lions

SK K2 Prostějov - Zlín Lions 2:6
37. Libor Čmela, 48. Zdeněk Fojt - 15. Pavel Balusek, 16. Michael Kořének, 24. Pavel Balusek, 46. Martin Kelíšek, 47. Martin Janeček, 56. Martin Janeček; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1 + Libor Čmela OS:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Martin Přibyl 17 - Martin Bobál 13; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Začíná se nám dařit proměnovat šance a na soupeře jsme se dobře připravili, pro nás je Prostějov velmi těžký soupeř, protože je agresivní v napadání. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Soupeř dnes vytěžil z minima maximum a nám se poslední doubou nedaří v koncovce. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00
57:54
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
57:54
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov - osobní trest.
55:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Filip Horník (2:6).
47:54
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Zdeněk Fojt, asistoval Jakub Krnáč (2:5).
46:04
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Pavel Balusek (1:5).
45:25
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Michal Baroň (1:4).
40:00
40:00
36:38
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Jan Hél (1:3).
23:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Martin Janeček (0:3).
20:00
20:00
15:23
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michael Kořének, asistoval Jiří Štěpánek (0:2).
14:45
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Lukáš Chalabala (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Martin Bobál; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Michal Baroň, Lukáš Chalabala, Martin Kelíšek
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Martin Přibyl; hráči v poli: Jan Novák, Michal Vašut, Jan Hél, Libor Čmela, Pavel Bezouška