3:3
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FbC Asper Šumperk 5:10
27. Jan Roletzký, 31. Pavel Matějů, 42. Tomáš Skoupil, 44. Igor Macháček, 59. Jan Roletzký - 6. Jiří Trávníček, 14. Jan Mannl, 17. Michal Šíma, 22. Ondřej Kováč, 23. Daniel Venouš, 29. Jan Mannl, 33. Jan Mannl, 42. Tomáš Hanák, 44. Jiří Trávníček, 55. Ondřej Mrázek; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 4:5; využití: 1:3; diváků: 34; zásahy brankářů: Adam Pavlát 20 - Antonín Byvan 22; po třetinách: 0:3, 2:4, 3:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Ondřeje Mrázka: Začátek jsme měli dobrý, a pak jsme udrželi koncentraci, což si myslím rozhodlo zápas. Děkuji soupeři i rozhodčím za zápas, my se jdeme připravovat na play-up!
60:00
Komentář trenéra domácích Karla Stehlíka: Krásný fyzický zápas dnes, na Šumperku je jasně znát sehranost a doba co spolu hrají... zaslouženě vyhráli.
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: FBS Olomouc - 12, FbC Asper Šumperk - 9.
60:00
Střely na bránu celkem: FBS Olomouc - 26, FbC Asper Šumperk - 30.
60:00
59:59
Důrazná hra ke konci třetí třetiny, ani odkrytá brána domácí nepřiblížila k šumperskému skóre.
59:49
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
59:19
Byvan svým pohotovým zákrokem vychytal Skoupila.
58:46
Roletzký se i nadále dere k Byvanově bráně.
58:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Roletzký bez asistence (5:10).
58:14
Pavlát střídavě opouští bránu, což se domácím také vyplatilo! Roletzký vyslal spektakulární střelu, která se od břevna odrazila za brankovou čáru.
56:35
Oddechový čas Olomouce je za námi. Domácí bez brankáře tlačí na soupeře.
56:34
Timeout FBS Olomouc
54:55
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Daniel Venouš (4:10).
54:55
Domácí přesilovky nevyužili, ba naopak! Mrázka nechali proklouznout až ke své bráně, což se jim nevyplatilo.
54:44
Venouš si vybojoval míček a míří k Pavlátovi. Domácí obrana zavčas zasahuje.
54:31
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
53:39
Mrázek kombinuje za Pavlátovou bránou. Míček mu nakonec přebrali domácí.
52:23
Kopelec na hřišti ihned střílí. Jeho rozehrávku ze středu chytá až Byvan.
51:22
Na svůj důraz Kopelec doplatil vyloučením. Šumperk se ale v přesilovce neuplatnil a Kopelec je zpět na hřišti.
49:22
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
49:18
Důrazná a rychlá hra na obou stranách.
48:24
Venoušovu střelu zastavilo Pavlíčkovo rameno.
46:35
Pavlát likviduje další šumperský útok a vyráží Trávničkovu střelu. Míček končí za mantinelem.
45:50
Kamler se probojoval přes několik olomouckých hráčů až před Pavláta, kde byl již zastaven.
45:03
Kubiček střílí. Byvan s přehledem vyráží.
43:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Pavel Matějů (4:9).
43:38
Macháčkovi sedla nahrávka Matějů a připisuje Olomouci čtvrtý gól.
43:26
Vařeka se napřahuje na středu. Střílí však do prvního hráče domácího týmu.
43:06
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (3:9).
43:06
Trávníček rychle využívá chyby Skoupila, který sedí na trestné lavici. V přesilovce vstřeluje míček do Pavlátovy brány.
42:54
Vyloučen hráč Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
41:39
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Matyáš Zapletal (3:8).
41:39
Na gól Olomouce pohotově reaguje Hanák a zvyšuje skóre na 3:8.
41:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Šimon Borik (3:7).
41:27
Hned na začátku třetí třetiny zde máme přesilovku domácích, kterou zvládli rychle využít. Skoupilova střela ze středu z první končí v brance hostů.
41:00
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
40:01
Do třetice vyhrávají domácí i úvodní buly třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: FBS Olomouc - 8, FbC Asper Šumperk - 11.
40:00
39:26
Kopelec střílí do prvního hráče Šumperka.
38:54
Pavlíčkova nahrávka končí na hokejce hostů.
37:46
Kubíček se sám nebezpečně řítil na Byvana. Šumperská obrana ho však zavčas zastavila.
36:38
Totéž na druhé straně. Šíma před Pavlátem taktéž nezvládl zpracovat přihrávku a míček přebírá Olomouc.
35:19
Kubíček nezpracoval před kasou Kopelcovu nahrávku.
35:00
Borik ničí další útočnou akci soupeře a přebírá jim míček.
34:04
Maus pálí ze středu a strefuje břevno.
33:32
Domácí kombinují před šumperskou bránou. Byvan zasahuje.
32:11
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Šíma (2:7).
32:11
Hosté využívají chyby domácích a ve své přesilovce opět navyšují náskok.
31:54
Vyloučen hráč Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
30:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Pavel Matějů, asistoval Bohdan Kopelec (2:6).
30:23
Rychlá rozehrávka Olomouce. Matějů střílí do odkryté brány a připisuje domácím druhý gól.
30:07
Kopelec pálí ze středu. Byvan vyráží.
28:29
28:29
Mannl pronikl přes obranu domácích, díky jeho střele ze zátahu končí míček v olomoucké bráně.
26:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Roletzký, asistoval Bohdan Kopelec (1:5).
26:44
Olomoučtí se konečně dočkali prvního gólu. Vybojovali si míček před šumperskou bránou a Roletzký po přesné nahrávce Kopelce vymetl šibenici.
25:43
Byvan ničí další olomoucké akce. Kopelec ani Krhovják neskórovali.
24:39
Maixner si odpykává dvouminutový trest za své sekání. Olomouc se pokouší prosadit.
24:09
Macháček pálí. Byvanovi u uší zazvonila tyčka.
23:01
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
22:25
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (0:5).
22:25
Po pár sekundách přichází další gól Šumperka, který Venouš s přehledem vstřelil za Pavlátovy záda.
21:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Kováč, asistoval Jindřich Kamler (0:4).
21:54
Za Kováčovou střelou se Pavlát pouze ohlédl. Náskok hostů se pro Olomouc nebezpečně zvyšuje.
21:05
Skoupil se nedohodl s Krhovjákem a ztrácí míček.
20:01
Zahajovací buly do druhé třetiny vyhrála Olomouc.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: FBS Olomouc - 6, FbC Asper Šumperk - 10.
20:00
19:46
Třetina se dohrává v poklidu na polovině hostů.
16:16
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jan Mannl (0:3).
16:16
Šíma opět u míčku. Po rychlé rozehrávce hostů umístil míček do brány.
16:05
Borik blokuje Šímovu nahrávku před bránou domácích.
15:17
Venouš míří ku předu. Olomoucká obrana zasahuje.
14:42
Matějů byl v souboji rychlejší a vybojoval míček pro Olomouc.
13:08
13:08
Mannl zvyšuje náskok hostů střelou z první ze středu hrací plochy.
12:21
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
12:20
Trávníček se důrazně dere za míčkem, ten však končí za mantinelem.
11:56
Mrázka nechali domácí proniknout až ke kase. V koncovce však neuspěl.
11:20
Krhovják strefuje prvního hráče Šumperka.
10:51
Šumperku se podařilo ubránit oslabení a opět jdou do útoku.
08:51
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:42
Roletzký střílí. Byvan si připisuje další zákrok.
08:15
Další střela hostů přeletěla bránu domácích.
07:27
Krhovják ubránil Venouše za olomouckou bránou.
07:08
Hanák útočí na Pavlátovu bránu.
05:43
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (0:1).
05:43
Trávníček střelou do prázdné brány otevírá skóre dnešního utkání.
04:49
Skoupil pohotově střílí. Byvan připraven.
04:09
Skoupil ztrácí Krhovjákovu nahrávku. Míček končí u soupeře.
03:39
Domácí kombinují na své polovině a snaží se dostat do útoku.
02:01
Macháček se před kasou nedostal ke střele.
01:06
Skoupil zastavuje útočnou akci Šumperka a žene se do protiútoku. Kombinace s Borikem mu však nevyšla.
00:52
Kamler přestřelil Pavlátovu bránu.
00:01
Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi týmem FBS Olomouc a FbC Asper Šumperk. Utkání bylo právě zahájeno. Úvodní buly ovládla Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Michal Vařeka, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Tomáš Kubíček, Pavel Matějů, Igor Macháček, Bohdan Kopelec, Jan Roletzký