0:1
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Florbal Vsetín 2:3
15. Tereza Slavíková, 26. Markéta Jašková - 7. Kateřina Sedláčková, 11. Tereza Goláňová, 46. Marika Marečková; rozhodčí: Ladislav Plachý - Monika Chromá; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Martina Miksová 16 - Veronika Ištvánková 24; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:1;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině Domácí: 8 Hosté: 8
59:59
Komentář hostujícího trenéra Zgarby: Ospalé utkání už od samého začátku. Z naší strany bez pohybu. Můžeme být jen rádi, že odjíždíme s 3 body, Děkuji soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích Komendy: Zápas rozhodl nedůraz před brankovištěm a nevyužitá přesilovka proti třem. Děkujeme soupeři
56:55
Sedláčková opět v šanci ale opět trefuje pouze připravenou gólmanka.
53:46
Domácí se i dostávají do šancí, ale žádnou nedokáží proměnit a nebo dotáhnou do pořádného konce.
51:49
Hosté nyní drželi domácí tým v mírném tlaku.
50:15
Ištvánková zatím drží domácí tým.
49:24
Domácímu týmu se přesilová hra absolutně vůbec nepodařila, a tak jsou hosté stále ve vedení.
48:14
Timeout SK Jihlava
47:56
Domácí střílí ale hosté buď blokují nebo střela míří vysoko nad.
46:47
Vyloučen hráč Gabriela Mandíková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:47
Vyloučen hráč Tereza Goláňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
46:47
Ostrý souboj u mantinelu, seknutí do hokejky a máme tu přesilovou hru 5 na 3
45:40
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marika Marečková, asistoval Veronika Dědková (2:3).
44:54
Syslová tvrdou střelou málem rozbila gólmane mřížku.
42:16
Váňová tvrdou střelou těsně přestřeluje bránu.
40:01
Poslední třetina zahájena a uvidíme co přinese.
35:30
Kulturní vložka do zápasu. Miksová se v bráně pokusila udělat bůh ví co a při tomto pokusu se jí zasekla helma v síti a shazuje na sebe celou branku a nemůže se z toho vymotat.
33:28
Miksová si po dlouhé době sáhla na balónek.
31:10
Slavíková vysílá další kanón který likviduje hostující gólmanka.
29:50
Domácí stále pokračují ve střeleckém tlaku na hostující gólmanku. Hosté některé střely dobře blokují.
28:25
Miksová předvádí výborný zákrok ramenem a vyráží balónek do bezpečí,.
28:13
Hostující hráčky se ve 2. třetině nedostávají na útočnou polovinu.
25:54
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Markéta Jašková, asistoval Aneta Rozehnalová (2:2).
25:24
Domácím se vyplatilo vetší nasazení a dorovnávají skóre utkání.
25:04
Syslová našla volnou Sedláčkovou ta osamocená střílí, ale pouze do hrudi hostující gólmanky.
23:44
Na začátku třetiny zatím domácí více na balónku a přidali i na střeleckých pokusech.
22:57
Domácí zatím dobře blokují nahrávky hostujících hráček a vytváří si tak dobré šance.
21:40
Dobrá a tvrdá střela od Váňové dala malinko Ištvánkové zabrat.
20:01
Druhá třetina začala a doufejme že bude atraktivnější pro diváky více než ta první.
14:32
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Anna Běhounková (1:2).
14:32
Slavíková se štěstím dává první branku domácího týmu a snižuje náskok hostujících hráček.
14:12
Urbášková se dostala až ke střele, ale trefuje pouze spojnici.
10:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Eva Urbášková (0:2).
10:27
Po několika tečích se nakonec nahrávka od Urbáškové dostala až k Goláňové a ta měla lehkou práci v podobě střely do prázdné brány.
09:23
Zatím vidíme velmi "zběsilé" tempo hry při kterém se nikdo nechce rozběhnout.
07:31
Součková se dostala skoro osamocena před hostující gólmanku. Její zakončení však bylo nepřesné a balónku se opět ujímá soupeř.
06:16
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Sedláčková, asistoval Nikol Šobáňová (0:1).
06:16
Po docela nudné pasáži se hostujícím hráčkám podařilo dostat ke střele, která končí za zády Miksové.
04:10
Hostující hráčky zatím mají více ze hry a nepouští domácí hráčky k balónku.
02:48
Tvrdou střelu Sedláčkové likviduje hostující gólmanka.
01:50
Hra je zatím plná nepřesností od domácího týmu, které zatím hostující hráčky nedokázaly využít.
00:34
Špatná rozehrávka Rozehnalová způsobila první potíže před domácí brankou.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Plachý a Monika Chromá.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Gabriela Mandíková, Eva Urbášková, Kateřina Sedláčková, Marika Marečková, Nikol Šobáňová
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Tereza Slavíková, Kristýna Syslová, Iva Váňová, Anna Běhounková