2:0
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FBC MSEM Přerov 4:2
27. Jiří Štěpánek, 30. Martin Kelíšek, 46. Martin Kelíšek, 60. Martin Kelíšek - 13. Martin Kubalík, 33. Ondřej Kowalik; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 5 + Michal Kundrata OS:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 29 - Zdeněk Raška 27; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů: Bojovný zápas, který aspoň ve druhé třetině připomínal spíše hokejové kluziště. Zlín hrál opravdu dobře, avšak na šance mohl vyhrát kdokoliv. Minule se štěstí připojilo na naší stranu, dnes na stranu Zlína. Děkuji soupeři za utkání, ať se daří ve zbytku sezony.
60:00
Komentář trenéra domácích: První třetina byla vlažná, bez tempa. Od druhé třetině jsme zrychlili hru a měli jsme víc štěstí. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:44
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Kelíšek bez asistence (4:2).
59:01
Hosté to zkouší v šesti
58:50
Timeout FBC MSEM Přerov
54:49
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:45
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Michael Kořének (3:2).
42:04
Horník pálí vysoko nad
40:01
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
40:01
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva Zlín Lions - osobní trest.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2.třetině: Zlín - 12, Přerov - 6
38:14
Vyloučen hráč Michael Kořének družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
37:27
Janeček skončil na střídačce hostí
36:30
Zápas se začíná vyhrocovat
32:27
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Tobiáš Pavliš (2:2).
32:01
Vyloučen hráč Martin Janeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
29:43
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Martin Janeček (2:1).
26:29
Nejprve Janeček 3 rychlými střelami prověřil hostujícího gólmana a poté nahrál Štěpánkovi, který vyrovnal skóre
26:28
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Martin Janeček (1:1).
23:47
Vyloučen hráč Martin Filka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
16:13
Vyloučen hráč Michael Kořének družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.