4:1
2:2
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - PSKC Okříšky-MoBu 8:5
8. Petr Kučera, 12. Jan Buhr, 25. Daniel Brtnický, 28. Daniel Brtnický, 31. Adam Filip, 37. Jakub Kofroň, 44. Jakub Kofroň, 53. Václav Svratecký - 1. Marcel Pospíšil, 15. Adam Ampapa, 22. David Taflíř, 52. Adam Ampapa, 58. Jan Račák; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Dominik Kaštánek 14 - Lukáš Doležal 30; po třetinách: 2:2, 4:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: domácí 13 hosté 8
59:59
Nástup golmanů :Domací 60 minut počet střel 19 , hosté 60 minut počet střel 38 .
59:59
Domácí: Dnes jsme konečně hráli tři třetiny, proto máme tři body. Děkujeme divákům za podporu, soupeřům za zápas a rozhodčím.
59:59
Hosté: Naše klasika. Velké odhodlání, dobrá první třetina. Pak útlum a odskočení soupeře, nezvládnutý závěr, zbytečná vyloučení. Děkujeme soupeři, jen ten kapi je nějakej divnej.
58:17
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
58:17
Vyloučen hráč Jan Račák družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nesportovní chování.
57:14
Timeout PSKC Okříšky-MoBu
57:14
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Račák, asistoval Vojtěch Novotný (8:5).
52:55
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Václav Svratecký, asistoval Dominik Czeszewski (8:4).
51:39
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Denis Tesařík (7:4).
50:26
Vyloučen hráč Jan Trnka družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání.
48:02
Vyloučen hráč Jan Buhr družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
43:49
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Petr Kučera (7:3).
40:54
Vyloučen hráč Jan Račák družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
39:59
Střely v 2.třetině: domácí 16 hosté 3
39:00
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za blokování hokejky.
36:26
30:03
Chrudim se několika slepenými brankami dostala do vedení.
30:02
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Adam Filip, asistoval Petr Kučera (5:3).
27:18
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Brtnický, asistoval Jan Buhr (4:3).
24:49
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Brtnický, asistoval Dominik Czeszewski (3:3).
21:01
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil David Taflíř bez asistence (2:3).
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: domácí 9 hosté 8
14:48
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Pavel Konvalina (2:2).
11:21
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Buhr, asistoval Daniel Brtnický (2:1).
07:21
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (1:1).
00:13
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Marcel Pospíšil bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Marek Zezula, Adam Ampapa, Petr Pojer, Marcel Pospíšil, Jan Trnka
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Dominik Kaštánek; hráči v poli: Lukáš Pavuk, Daniel Bořetický, Adam Filip, Jakub Kofroň, Petr Kučera