2:1
4:2
- : -

FBC Dynamo Strakonice - FBC Došwich Milevsko B 7:4
15. Jan Lang, 21. Martin Popela, 26. Jiří Moravec, 35. Martin Popela, 39. Tomáš Čekan, 44. Jan Lang, 45. Tomáš Čekan - 6. Vojtěch Vaník, 23. Tomáš Alexa, 34. Vladimír Šimák, 34. Martin Sedlák; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Tomáš Prokopius ? - Vladimír Šimák ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:2;
45:00
44:37
Štván předvedl nešťastný obranný zákrok, při kterém spadl na záda. Na míček se dostali domácí a zakončili za Šimákovy záda.
44:36
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Tomáš Čekan, asistoval Václav Hrdina (7:4).
43:58
Domácí z rychlého brejku navyšují náskok minutu před koncem zápasu.
43:57
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jan Lang, asistoval Dušan Andrle (6:4).
43:13
Šimák drží svůj tým nadále při životě.
41:38
Vyloučen hráč Jan Chudoba družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za špatné střídání.
40:55
Timeout FBC Došwich Milevsko B
38:56
Naštěstí Šimáci na hřišti nepředvádějí takové výkony, jako nejmladší Šimák u časomíry. Hlasitou nespokojenost dávají najevo hráči Strakonic, kteří čas popohánějí očima.
38:08
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Tomáš Čekan bez asistence (5:4).
37:21
Bečka mířil nad rameno domácího gólmana, ten si však připisuje další zákrok.
35:05
Oba dva mladíci z Milevska se nyní nacházeli ve slušných šancích. Skóre však zůstává stejné.
34:12
Jsme ve velmi rychlé pasáži zápasu, kdy ani nestíhám psát to, co se děje na hřišti. Nejprve Milevsko otočilo vývoj zápasu a ujalo se vedení o jednu branku. Strakonice však velice rychle vyrovnali a skóre je opět nerozhodné.
34:11
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Popela, asistoval Jiří Moravec (4:4).
33:50
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Martin Sedlák, asistoval Martin Bečka (3:4).
33:02
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Vladimír Šimák, asistoval Jiří Kaštánek (3:3).
33:00
Vyloučen hráč Tomáš Čekan družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
32:51
Po Kaštánkově přihrávce si Vaník krásně položil gólmana, kterého bohužel nepřekonal svým backhandovým blafákem.
31:59
Bečka běžel sám na gólmana. Svoji příležitost nevyužil a míčku se opět zmocňují domácí.
31:22
Sedlák se snažil z brejkové situace vytěžit maximum. Brankář domácích byl však proti.
30:00
30:00
29:31
Šimák předvedl nádherný zákrok helmou.
28:04
Kaštánek ztratil hůl a pokusil se míček dokopat do branky. Rozhodčím se tento postup nelíbil a posílají jej na trestnou lavici.
28:03
Vyloučen hráč Jiří Kaštánek družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za hra bez hokejky.
25:38
Po několika sekerách před brankou Šimáka míček doputoval za brankovou čáru.
25:37
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jiří Moravec bez asistence (3:2).
22:51
Střelu "Pumby" Bečky z půlky tečoval Alexa přímo před brankou domácích. Zřejmě nikdo tuto teč neviděl, ale Alexa si tím byl jistý a po právu diktuje svůj gól jednomu z rozhodčích.
22:50
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Tomáš Alexa, asistoval Martin Bečka (2:2).
22:44
Prokop se dostal do menší slovní potyčky s Hrdinou, rozhodčí celou situaci uklidňují.
21:28
Štván ukázal, kdo je tady pán a srazil Hrdinu k zemi. Výhodu volného úderů domácí Strakonice nevyužili.
20:45
Mladý Šimák nezavřel levou tyč jeho otci. Domácí se dostali k odraženému míčku a dorazili jej za záda Šimákovi staršímu.
20:44
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Popela, asistoval Dušan Andrle (2:1).
15:34
Alexa vybojoval na útočné polovině míček, který naservíroval Dvořákovi. Jeho projektil netrefil branku Strakonic.
15:00
15:00
14:22
A vyplácí se jim to. Na 1:1 vyrovnává střelou z hokejového mezikruží Lang. Neobsazený hráč nedal Šimákovi jedinou šanci.
14:21
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jan Lang, asistoval Václav Hrdina (1:1).
14:00
Běží poslední minuta 1. třetiny a domácí se v této pasáži zdají býti aktivnější.
12:14
Dvořák předvedl krásný obranný zákrok, po kterém přešel do útoku. Na jeho střele si však smlsl Prokopius.
10:35
Chudoba zamířil těsně vedle soupeřovy branky. "Johny G" před zápasem prorokoval 6 gólů, uvidíme, kolik gólů tento mladičký muži dokáže vsítit.
09:43
Zblokovaná střela Myslíka končí za mantinely. Domácí budou rozehrávat z rohu v útočné třetině.
08:29
Čekan střelou z půlky míjí svatyni Šimáka.
07:13
Další úspěšný zákrok Šimáka. "Taťka" je dneska při formě.
05:33
První branku dnešního zápasu si připisuje celek hostí. Vaník vymetl všechny pavučiny v brance Prokopia
05:32
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Vojtěch Vaník, asistoval Jiří Kaštánek (0:1).
03:11
Po neúspěšné rozehrávce domácího celku se do brejku dostal Šach, kterému však míček sjel z hole.
02:46
Krásná přihrávka Kaštánka na Vaníka, ten jen o centimetry míjí soupeřovu branku.
01:11
Po kratší pauze, způsobené uklízením rozlitého pití na palubovce, se do brejku dostal Bečka, ten bohužel nezamířil přesně a míček končí na holích domácích.
00:37
Vojtěch Štván zkušeně vybojoval míček na obranné polovině. Rozehrávat budou hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko B:
00:00
Line-up domácích FBC Dynamo Strakonice:
00:00
Dobrý den dámy a pánové. Vítám Vás u online přenosu zápasu mezi hostujícím Milevskem a domácími Strakonicemi.