2:1
- : -
TJ Turnov

FBC Panthers Liberec - TJ Turnov 8:7
3. Martin Svatuška, 9. Martin Svatuška, 12. Martin Svatuška, 13. Štěpán Holomoucký, 20. David Šabaka, 23. Tomáš Horan, 31. Martin Svatuška, 34. Martin Svatuška - 14. Matěj Hájek, 14. Ondřej Šmída, 17. Lukáš Maršík, 18. Vojtěch Fajgl, 21. Lukáš Maršík, 24. Šimon Janoušek, 31. Ondřej Šmída; rozhodčí: Ladislav Láska - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Šťastný 13 - Jan Lebeda 10; po třetinách: 3:0, 3:6, 2:1;
35:59
Bohužel. Turnov se bude muset zkoncentrovat na poslední zápas proti FBC Liberec B.
35:59
Střely ve 3. třetině: TJ Turnov - 5 FBC Panthers Liberec - 5
35:34
Janoušek trefil pouze pozadí jednoho z bránících hráčů.
35:33
Standartní situace pro Turnov z dobré pozice!
34:24
Hájku Hájku... kdyby si tenkrát nepromáchl, mohlo být vyrovnáno.
33:34
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Svatuška, asistoval Jakub Svoboda (8:7).
33:34
Turnov musí znovu dotahovat po tom, co si Svatuška připisuje na své konto 5. gól.
31:13
Panthers šli málem znovu do vedení. V turnovské obraně není tolik jistoty, kolik by bylo třeba.
30:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Ondřej Šmída, asistoval Matěj Hájek (7:7).
30:53
Aspoň že tak. Pojďme Turnov!
30:07
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Svatuška, asistoval Jakub Erlebach (7:6).
30:07
Gesto zmaru, hlava v dlaních.
29:45
Vyloučen hráč Tomáš Horan družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
29:45
Příležitost pro Turnov v podobě přesilové hry!
29:23
Oba týmy hrají opatrně, nikdo nechce udělat chybu.
29:04
Mellan mířil nad.
26:19
Granát od Janouška těsně vedle.
25:27
První minuta byla velmi opatrná, až nyní Mellan vyzkoušel stav helmy hostujícího brankáře.
24:01
Za vyrovnaného stavu se pouštíme do poslední části utkání. Po druhé třetině opravdu netuším, co můžeme nyní očekávat.
24:00
24:00
23:59
Střely ve 2. třetině: TJ Turnov - 10 FBC Panthers Liberec - 6
23:39
Mellan si počíhal na Hakena a zastavil ho čistě.
23:03
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Šimon Janoušek, asistoval David Parsi (6:6).
23:03
Devět gólů za 11 minut, takový florbal nás prostě baví. Janoušek opět vyrovnává stav utkání.
22:18
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Horan, asistoval David Petr (6:5).
22:18
Horan přeci jen využívá přesilovou hru svého týmu.
21:11
Vyloučen hráč Šimon Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:11
Sice fauloval Hájek, ale rozhodčí sečetli fauly Janouškovi a jde si i přes protesty sednout.
20:31
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík, asistoval Matěj Hájek (5:5).
20:31
Maršík po Hájkově passu zametl míček tam, kam patří.
19:48
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil David Šabaka (5:4).
19:48
Ve špatný čas, na špatném místě. Takový koloběh života Davida Šabaky.
17:33
Timeout FBC Panthers Liberec
17:33
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Fajgl, asistoval Šimon Janoušek (4:4).
17:33
Aspoň trochu úlevy pro Záleského, který konečně může být s výkonem svých svěřenců alespoň trošku spokojen. Máme SROVNÁNO!
16:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík, asistoval David Parsi (4:3).
16:36
Panthers hráli chvíli ve čtyřech, toho využil Maršík, který natáhl a střelou na teploměr nedal gólmanovi Panthers šanci.
15:55
Janoušek střelou z první vysoce přestřeluje branku Panthers.
15:28
Skvěle Lebeda! Možná zákrok dne.
13:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Ondřej Šmída, asistoval Šimon Janoušek (4:2).
13:55
ANO, takhle by to šlo! Janoušek prošel kolem několika hostujících hráčů podél mantinelu a poté přihrál na úplně osamoceného Šmídu před brankou, který měl úlohu zcela jednoduchou a splnil ji na jedničku.
13:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Matěj Hájek, asistoval Lukáš Maršík (4:1).
13:20
Že by turnovský kapitán odstartoval velkolepý obrat?
12:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Štěpán Holomoucký, asistoval David Petr (4:0).
12:48
Přízemní střela mezi nohama Šabaky a přesně k levé tyči kolem Lebedy znamená vedení 4:0.
12:32
A málem jim to přineslo ovoce.
12:29
Panthers od začátku druhé třetiny v tlaku.
12:00
12:00
11:59
Skončila 1. třetina ve které Panthers proměnili, co měli a zaslouženě vedou 3:0. Nechtěl bych být teď v kůži Frankieho.
11:59
Střely v 1. třetině: FBC Panthers Liberec - 7 TJ Turnov - 5
11:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Svatuška bez asistence (3:0).
11:27
Čepice na led. Svatuška kompletuje hattrick!
10:25
Dobrá kulišácká střela po zemi od Fajgla. Gólman Panthers byl u své levé tyče včas.
08:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Svatuška, asistoval Tomáš Horan (2:0).
08:48
Osamocený Svatuška na středu. 2:0
08:20
Další šance pro Janouška, opět nic.
08:10
Šabaka zakopl o Lebedu, kterému odletěla helma a žádá si ošetření, snad bude vše v pořádku.
07:32
Janoušek může proklínat maximálně sám sebe. To co teď nedal, ho bude strašit ve snech ještě hodně dlouho.
06:59
Janoušek se už smiřoval s odchodem na trestnou, ale Sidenberg jen důrazně foukl do píšťalky.
05:47
Kluci turnovský špatně střídali a najednou se dva hráči Panthers objevili sami před Lebedou. Naštěstí než se jeden z nich rozhodl vystřelit, tak k němu stačil doběhnout Šabaka a zneškodnil tuto velkou šanci Panthers.
03:48
Parsi si žádá ošetření od zástupců pozemní i letecké záchranné služby.
02:42
02:42
Šabaka vyrobil hrubici jako hrom a ať se snažil jak se snažil, Svatuška prostřelil Lebedu, a kdyby se tak nestalo, následovalo by trestné střílení.
02:10
Janoušek si podél mantinelu došel až pro střelu, na poprvé mu ji zblokoval bránící hráč, míček se odrazil zpět k němu, ovšem napodruhé trefil pouze gólmana.
00:34
Mellan nyní hodil šipku za svou vlastní brankou ve snaze zabránit šanci Pantherů.
00:01
Turnov dnes čeká 2. ze tří zápasů. Uvidíme zda dokáží udržet nastavené tempo ze zápasu proti Jablonci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec:
00:00
Oproti prvnímu utkání můžeme u domácích vidět změnu v brance. Do branky se postaví zkušený Jan Lebeda a Parsi se tedy vrací na své obvyklé místo v obraně.