3:0
0:3
- : -

SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B - FK Slovan J.Hradec 6:5
1. Eva Mácová, 12. Aneta Pátková, 14. Eva Mácová, 24. Nikola Flídrová, 30. Kristýna Šťastná, 30. Dagmar Dušková - 8. Klára Asterová, 10. Lucie Kaiseršotová, 32. Lucie Kaiseršotová, 34. Lucie Kaiseršotová, 35. Klára Asterová; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Patrik Plocha; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Anna Kratochvílová ? - Kristýna Hrbková ?; po třetinách: 3:2, 3:0, 0:3;
45:00
43:32
Timeout FK Slovan J.Hradec
41:34
Vyloučen hráč Aneta Chvojková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:27
Timeout SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B
34:58
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová, asistoval Aneta Chvojková (6:5).
33:45
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Lucie Kaiseršotová, asistoval Ida Matějková (6:4).
31:08
30:00
30:00
29:57
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Dagmar Dušková, asistoval Iveta Petrušová (6:2).
29:11
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Kristýna Šťastná bez asistence (5:2).
23:23
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Nikola Flídrová, asistoval Aneta Pátková (4:2).
15:00
15:00
13:25
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Eva Mácová, asistoval Nikola Flídrová (3:2).
11:44
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Aneta Pátková bez asistence (2:2).
09:45
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Lucie Kaiseršotová, asistoval Klára Asterová (1:2).
07:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová, asistoval Ida Matějková (1:1).
06:13
Vyloučen hráč Aneta Chvojková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra na zemi.
02:27
Vyloučen hráč Aneta Chvojková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
01:29
Vyloučen hráč Aneta Pátková družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:19
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Eva Mácová z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Patrik Plocha.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Kristýna Hrbková; hráči v poli: Aneta Chvojková, Adéla Žoudlíková, Ida Matějková, Lucie Kaiseršotová, Klára Asterová