0:0
0:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Prague Tigers Nehvizdy 2:4
13. Michaela Mašková, 18. Karolína Vostracká - 15. Gabriela Lálová, 17. Kateřina Hamplová, 41. Mariia Zimina, 47. Gabriela Lálová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 22 - Kamila Husarčiková 31; po třetinách: 2:2, 0:0, 0:2;
60:00
Střely na branku: domácí - 13, hosté - 10
60:00
Komentář trenéra hostů (Vladimír Jambor): Dnes pro nás strašně těžké utkání díky výborně hrajícímu soupeři. Takovýhle kolotoč jako ve druhé třetině jsme za celou sezónu nedostali. Tlak soupeře jsme přežili ani nevím jak. Vysoce nadstandartní utkání na první ligu, co se týká fyzické stránky. Pro nás super prověrka před play- off. Dnes 100% sobota. Díky všem!
60:00
Komentář trenéra domácích (Milan Bejček): Souhlasím s Vláďou, že utkání bylo velmi kvalitní. Škoda, že jich v sezóně nehrajeme více. Mrzí mě, že jsme dnes nebrali 3 body - myslím, že jsme si je zasloužili. Šancí na skórování bylo dost, ale bohužel, efektivita v zakončení nás stále trápí. Věřím, že se bodovat podaří zítra. Děkujeme soupeři za zápas a ostatním aktérům za jejich práci.
60:00
59:23
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
57:35
Vyloučen hráč Jana Prokšanová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
54:14
Vyloučen hráč Andrea Košťálová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
46:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Gabriela Lálová, asistoval Mariia Zimina (2:4).
44:13
Hosté hrají v plném počtu.
42:13
Vyloučen hráč Pavlína Nejedlá družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
42:13
Uvidíme přesilovou hru také v podání Plzně.
40:27
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Gabriela Lálová (2:3).
40:27
Bleskový start do třetiny předvedly hráčky Tigers.
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 10, hosté - 5
40:00
27:10
Urbanová se i přes oslabení dostává k velké šanci.
26:14
Vyloučen hráč Jana Vostrá družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
23:36
Ani několik pokusů a dorážek nestačilo teď domácím na skórování.
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 10, hosté - 11
20:00
17:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Vostracká bez asistence (2:2).
17:14
Vostracká vypálila na branku a míček zvládl, k nevíře celé haly, projít mezi tyčkou a golmankou.
16:07
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Kateřina Hamplová, asistoval Laura Elena Voštiarová (1:2).
16:07
Hamplová se dostává do úniku po křídle , její zakončení nemělo chybu a končí v síti domácích.
14:35
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Gabriela Lálová, asistoval Nikola Červená (1:1).
14:35
Rychlá odpověď hostů a je vyrovnáno.
14:23
Mrázová perfektně prokličkovala hřištěm, střela už jí ale nesedla s golamanka hostů si s ní poradila.
12:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Andrea Košťálová (1:0).
12:59
První polovina třetiny byla víceméně vyrovnaná, hra se přelévala ze strany na stranu a oba týmy se dostávaly do šancí. Až plzeňská Mašková prolomila obranu Tigers a otevírá skóre dnešního zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Kamila Husarčiková; hráči v poli: Lucie Strašíková, Kristýna Andrlová, Gabriela Lálová, Mariia Zimina, Martina Lamblová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Karolína Vostracká, Michaela Mašková, Andrea Košťálová, Michaela Urbanová, Anna Alexandra Suková