0:3
1:2
- : -

Florbal Sokolov - Florbalová škola Plzeň bílí 1:5
25. Tomáš Boháček - 8. Filip Koláček, 10. Tadeáš Tobiáš, 12. Filip Koláček, 18. Adam Gašpar, 25. Martin Benedikt; rozhodčí: Luděk Lejba - Daniel Karásek; vyloučení: 0:2; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Petr Záborec 6, Petr Záborec 1 - Filip Šrámek 9; po třetinách: 0:3, 1:2;
24:20
Timeout Florbal Sokolov
24:20
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Boháček, asistoval Kryštof Pitoňák (1:5).
24:00
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Martin Benedikt bez asistence (0:5).
17:23
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Adam Gašpar bez asistence (0:4).
17:17
Vyloučen hráč Patrik Hranáč družstva Florbalová škola Plzeň bílí na 2 minuty za sekání.
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Záborec družstva Florbal Sokolov
13:00
13:00
11:45
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Filip Koláček, asistoval Patrik Hájek (0:3).
09:10
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Tadeáš Tobiáš, asistoval Matěj Kubeš (0:2).
08:58
Vyloučen hráč Martin Benedikt družstva Florbalová škola Plzeň bílí na 2 minuty za hrubost.
07:29
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Filip Koláček, asistoval Tadeáš Tobiáš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a Daniel Karásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň bílí:
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Petr Záborec; hráči v poli: Kryštof Pitoňák, Radim Šlechta, Lukáš Koutník, David Troller, Tomáš Boháček