2:1
- : -
TJ Turnov

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - TJ Turnov 4:3
29. Nella Stašková, 33. Michaela Bezpalcová, 42. Tereza Bočková, 46. Nella Stašková - 4. Kateřina Vlková, 15. Pavla Klementová, 44. Nela Škopánová; rozhodčí: Petr Holeček - Patrik Plocha; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Simona Werbynská 26 - Denisa Plačková 20; po třetinách: 0:2, 2:0, 2:1;
60:01
Dnešní zápas byl hodně vyrovnaný a my ho na svou stranu překlopili větším důrazem a v posledních vteřinách jsme měli notnou dávku štěstí. Holky zápas po včerejšku hodně bolel, naštěstí jsme nedoplatili na nízkou efektivitu střelby. Děkujeme divákům za úžasnou atmosféru a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:01
Komentář trenéra týmu hostů: dnešnímu utkání nic nechybělo. Je škoda, že pro nás skončilo bez bodu, nějaký bychom si za předvedenou hru zasloužili. Chválím holky za celý víkend, naše hra se lepší zápas od zápasu.
60:00
59:18
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
59:01
Timeout TJ Turnov
52:23
Vyloučen hráč Barbora Bajerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:46
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková, asistoval Tereza Bočková (4:3).
43:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Nela Škopánová, asistoval Karolína Bittnerová (3:3).
41:15
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Karolína Hašlová (3:2).
40:00
40:00
38:31
Vyloučen hráč Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:40
Vyloučen hráč Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování hokejky.
32:39
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Michaela Bezpalcová, asistoval Klára Dokulilová (2:2).
28:17
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková, asistoval Karolína Hašlová (1:2).
23:11
Vyloučen hráč Zdeňka Janoušková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hra na zemi.
20:00
20:00
19:44
Vyloučen hráč Barbora Bajerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
16:45
Vyloučen hráč Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
14:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová, asistoval Nela Škopánová (0:2).
03:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vlková, asistoval Adéla Procházková (0:1).
00:01
Ze zdravotních důvodů našeho specialisty Pavla Procházky bohužel nebude zápas komentován online. Tímto ho zdravíme a přejeme brzké uzdravení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Patrik Plocha.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Denisa Plačková; hráči v poli: Kateřina Vacíková, Šárka Veselá, Barbora Bajerová, Pavla Klementová, Lucie Brabcová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Zdeňka Janoušková, Johana Vejvodová, Tereza Bočková, Karolína Hašlová, Nella Stašková