2:4
2:2
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Hippos Žďár n/S. Benjamins 5:7
4. Jakub Hart, 19. Lukáš Mühlfait, 27. Michal Veselovský, 37. Jakub Hart, 37. Václav Strašík - 10. Martin Svatoň, 19. Tomáš Hrubý, 21. Martin Svatoň, 27. Jakub Král, 30. Tomáš Pokorný, 33. Jakub Král, 39. Jakub Král; rozhodčí: Vladimír Brož - Petr Kadlec; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Vondra ? - Adam Sochor ?; po třetinách: 1:1, 2:4, 2:2;
45:00
43:30
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
39:27
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins na 2 minuty za blokování hokejky.
38:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Jakub Král, asistoval Lukáš Hromádka (5:7).
36:51
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Strašík bez asistence (5:6).
36:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Jan Holas (4:6).
32:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Jakub Král, asistoval Martin Svatoň (3:6).
30:00
30:00
29:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Tomáš Pokorný bez asistence (3:5).
26:39
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský, asistoval Adam Bureš (3:4).
26:00
20:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Martin Svatoň, asistoval Ondřej Novák (2:3).
18:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Tomáš Hrubý bez asistence (2:2).
18:23
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait, asistoval Adam Bureš (2:1).
15:00
15:00
09:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Martin Svatoň, asistoval Jakub Král (1:1).
03:26
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Adam Jonák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Brož a Petr Kadlec.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S. Benjamins: brankář: Adam Sochor; hráči v poli: Lukáš Hromádka, Jakub Král, Ondřej Novák, Martin Svatoň, Matěj Partl