0:1
1:1
0:0

TJ Lokomotiva Louny - ASK Lovosice - LFP 5:6pn
6. Aleš Linka, 6. Michal Bočánek, 15. Michal Bočánek, 18. Aleš Linka, 44. Aleš Linka - 3. Jakub Dvořák, 10. Jakub Kroupa, 20. Jakub Kroupa, 28. Jan Kotán, 42. Ondřej Futera, N Jakub Dvořák; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 102; zásahy brankářů: Václav Frajt 17 - Ondřej Perníček 30; po třetinách: 4:3, 0:1, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Louny hráč Michal Fürstl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Lovosice - LFP hráč Ondřej Futera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Louny hráč Milan Čížek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Lovosice - LFP hráč Pavel Vodenka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Louny hráč Pavel Bezrouk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Lovosice - LFP hráč Jakub Dvořák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Vyjádření vedoucího mužstva ASK Lovosice: Děkuji soupeři, domácímu publiku i našim fanouškům, kteří vážili cestu do Loun. Sezóna končí posledním zápasem. Děkuji svým klukům za odvedené výkony.
65:00
Vyjádření vedoucího mužstva TJ Lokomotiva Louny Jiřího Lindnera: Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedený výkon, dnes se nám dařilo po většinu času plnit herní plán, jen poslední článek skládačky do pěkného výkonu nezapadal a to bylo proměňování gólových příležitostí. Nesmím zapomenout poděkovat skvělému domácímu kotli a popřát soupeři šťastnou cestu domů. FORZA LOUNY
65:00
Hosté měli dnes více štěstí ve koncovce a z minima vytěžili maximum. Konečný stav střel 35 - 22. Gratulace hostům, šťastnou cestu domů. Pro dnešek z MSH Louny arény vše, přeji všem hezký večer. Florbalu zdar.
65:00
62:50
Louny více při míčku.
61:13
Bezrouk ze střely o rychlosti 140 km/h trefil zeď.
60:43
U domácí brány teď bylo horko!
60:10
Linka hned ve velké šanci s Markem, ale brankář polapil.
57:14
Perníček měl nějaké komplikace, ale už je zase ready.
56:39
Lovosice zkouší tlak, ale hra se zase přelila.
55:00
Posledních pět minut Zákl. části utkání. JEDEME MAGENTA!
54:07
Krupka střílel na 3 doby, ale ani jedna neprošla.
53:17
Z Lovosického zámku nic není.
52:21
Helšus se zodpovědně vrátil a předvedl pěkný obranný zákrok.
49:45
Lovosice teď Magentu trošku potrápily, ale Malibu vyváží a zamykáme.
47:29
Frajt dnes v kysně čaruje.
45:54
Hra se přelévá ze strany na stranu, diváci jsou napjatí jako kšandy.
43:34
Linka kompletuje hattrick, čepice dolů.
43:01
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Pavel Bezrouk (5:5).
42:35
Krasný zákrok Frajta tygřím skokem.
42:11
Lovosice jdou do vedení.
41:31
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Ondřej Perníček (4:5).
39:49
Nemůžu si pomoct, ale ti diváci jsou dnes BOŽÍ!
38:02
Frajt nám dnes potvrzuje jeho skvělou formu, z jeho bílé masky nám vytáhl další supr save.
37:34
Linka zase přestřeluje bránu.
36:25
Elpíčkův pass přes osu hřiště nevyšel, musí to odčinit výběhem aspoň na Červeňák.
34:32
Nebudu se divit kdyby hráči začali potit krev, tenhle zápas se vyvíjí dost dobře. Tak kdo se přiblíží k udržení divize?!
33:09
Pačmag střílí a zvoní tyč! Následně další pokus Perníček zlikvidoval.
32:36
Kocourek teď hrál kličkovanou s balonkem, ale nezkrotil ho.
31:03
Louny se drží v pásmu hostí.
30:57
Jiří Lindner mladší vyslal jedovatou střelu, ale Perníček ho zkušeně vyčapal.
28:18
Hra je opravdu vyrovnaná, souboj jako včera Litvínov s Pardubicemi, s tím rozdílem že oba týmy podávají stoprocentní koncentrovaný výkon.
28:05
DJ Zaky dále povzbuzuje domácí bojovníky a bouřku nad jejich střídačkou.
27:40
Kotán pumelicí z první vyrovnává!
27:19
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kotán, asistoval Pavel Vodenka (4:4).
27:00
Bendlikovo tvrdé naražení s rukama ve vzduchu...
24:42
Vyloučen hráč Jakub Kroupa družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
24:42
začíná se to hrotit a začíná to být zajímavé.
23:41
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:41
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
23:23
Lovosice si vytváří akci a emoce se stupňují.
22:14
Chce to branku, nějakou pořádnou akci, takový trošku antiflorbal.
19:59
Do ochozů arény dnes zavítalo 102 diváků, děkujeme.
19:30
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Jan Kocourek (4:3).
19:00
Last minute of the firts period.
18:44
Vyloučen hráč Michal Bočánek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za držení.
17:52
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Marek (4:2).
17:52
Linka zavěšuje! 4:2
17:29
Atmosféra je tu opravdu neuvěřitelná,
17:19
Lovosice nám více a více ukazují že tento zápas nebude vůbec nic jednoduchého.
15:22
Neuvěřitelné, Bočánek dává branku na 3:2, Lets go magenta!
14:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek, asistoval Josef Helšus (3:2).
14:30
Krupka před bránou a minul, škoda!
12:32
Lindvos junior si po kratším sprintu musel urovnat nahazovačku na hlavě.
11:16
MajkBi to zkoušel zpoza brány, ale klasicky minul. (ber to s nadsázkou)
10:00
Kulda se ocitl sám před brankou, ale Lovosický golmič pozorný. Kulda se za seknutí do brankáře omluvil, to rádi vidíme.
07:01
Čížek si smlsl na krásném čistém odebrání balónku.
06:20
Nyní jsme mohli vidět libově využitou přesilovku a další rychlý gól, tohle se nám líbí! Domácí bouřka v hledišti to doslova žere.
05:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek, asistoval Pavel Bezrouk (2:1).
05:01
04:17
Magentová lavina uzamyká Lovosice, mohl by padnout konečně gól.
03:23
Vyloučen hráč Ondřej Kavalír družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za špatné střídání.
03:06
Rozhodčí signalizují vyloučení a Louny hrají Power-play.
02:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Jakub Kroupa (0:1).
02:00
Lovosice se po první střele na bránu ujímají vedení.
01:32
Furstl překličkoval až do útočného pásma, ale neměl kam rozdat nahrávku.
00:42
Domácí zatím více u míčku, Lovosice se zatím u nás adaptují.
00:22
Do zápasu i přes zranění dnes nastupuje Kulda Martin Marek.
00:01
Zápas začíná!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Rubáš a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Ondřej Perníček; hráči v poli: Jan Kotán, Radoslav Budaj, Pavel Vodenka, Ondřej Futera, Matěj Čapek
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Josef Helšus, Jaroslav Bielik, Martin Marek, Aleš Linka
00:00
Lovosice pokud budou chtít divizi zachránit, tak musí dnes na 100 procent bodovat, domácí jsou v roli podobné, ale nemají ztrátu jako hosté. Aréna se nám pomalu plní, pokoří se dnes rekord? Zápas začíná za 15 minut!
00:00
Dobrý sobotní podvečer, zdravím všechny příznivce divizního florbalu, dnes v MSH Louny aréně je na programu třaskavý zápas mezi domácí Lokomotivou Louny a týmem hostí Chemici z Lovosic. Dnešní zápas nabídne souboj o VELEdůležité body po kterých slintají oba celky.