0:2
4:1
- : -

TEXAS LONGHORNS - Prague Tigers Nehvizdy 4:6
41. Veronika Bašová, 55. Aneta Špičáková, 56. Klára Zelinková, 59. Klára Zelinková - 4. Eliška Dvořáková, 8. Gabriela Lálová, 17. Kateřina Hamplová, 33. Mariia Zimina, 38. Gabriela Lálová, 55. Lucie Strašíková; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Šubrt; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Nicol Götzová 22 - Martina Pilšáková 43; po třetinách: 0:3, 0:2, 4:1;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině. Texas 17, Tigers 7
59:59
Střely celkem. Texas 47, Tigers 28
59:59
Vyjádření trenéra Tigers Jambora: Náročný víkend máme za sebou. Jsem rád, že věci na které jsme se zaměřili, holky přenáší na hřiště. Rychlý povrch nám dělal značné problémy. Škoda, že jsme se začali bát v poslední třetině o výsledek a udělali z toho lehké drama. Děkuji holkám za 100% víkend. Pracujeme dál. Soupeři díky za hezké utkání a hodně štěstí do zbytku sezóny.
59:59
Vyjádření trenéra Texasu Hrmy: Těžko se nám to hodnotí. Dneska jsme toho hodně naběhali, ale bohužel florbalově to bylo slabé. Zápas nám nesedl a zaslouženě bere všechny body soupeř a opět nám selhala produktivita. Musíme se z toho vyspat a dále se bavit florbalem, kterému věnujeme náš volný čas. Gratulujume soupeřkám a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
58:50
Timeout TEXAS LONGHORNS
58:36
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Klára Zelinková, asistoval Veronika Bašová (4:6).
55:12
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
55:12
54:58
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Lucie Strašíková, asistoval Nikola Červená (2:6).
54:49
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Aneta Špičáková, asistoval Lucie Knobová (2:5).
40:26
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Veronika Bašová, asistoval Kateřina Vránová (1:5).
40:00
40:00
39:59
Počet střel v první třetině: Texas 15, Tigers 11
37:15
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Gabriela Lálová bez asistence (0:5).
32:34
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Gabriela Lálová (0:4).
20:00
20:00
19:59
Počet střel v první třetině: Texas 15, Tigers 10
16:54
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Kateřina Hamplová, asistoval Mariia Zimina (0:3).
13:07
Vyloučen hráč Kateřina Hamplová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
07:27
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Gabriela Lálová, asistoval Mariia Zimina (0:2).
03:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Martina Lamblová (0:1).
00:39
Skvělý zákrok Getzové.
00:03
Úvodní bule pro Texas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Lucie Strašíková, Kristýna Andrlová, Gabriela Lálová, Mariia Zimina, Martina Lamblová
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Nicol Götzová; hráči v poli: Dominika Kračunová, Kateřina Vránová, Klára Zelinková, Veronika Bašová, Michaela Blovská