5:0
3:2
- : -

Hippos Žďár n/S. Benjamins - Snipers Třebíč B 11:3
1. Lukáš Hromádka, 3. Jakub Král, 8. Matěj Partl, 20. Jakub Král, 23. Ondřej Novák, 26. Ondřej Novák, 27. Lukáš Hromádka, 29. Vojtěch Kadlec, 39. Vojtěch Kadlec, 40. Lukáš Hromádka, 41. Lukáš Koukal - 14. Denis Brabec, 40. Adam Svoboda, 44. Natálie Nesnídalová; rozhodčí: Martin Paseka - Petr Kadlec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Neuer ? - Vojtěch Jahoda ?; po třetinách: 3:1, 5:0, 3:2;
43:45
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Natálie Nesnídalová, asistoval Matěj Skála (11:3).
40:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Lukáš Koukal, asistoval David Pleskač (11:2).
39:55
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Adam Svoboda bez asistence (10:2).
39:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Lukáš Hromádka, asistoval Jakub Král (10:1).
38:24
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Vojtěch Kadlec, asistoval Martin Svatoň (9:1).
37:57
Timeout Hippos Žďár n/S. Benjamins
30:00
30:00
28:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Vojtěch Kadlec, asistoval Adam Březina (8:1).
26:12
25:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Ondřej Novák, asistoval Adam Březina (6:1).
22:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Ondřej Novák, asistoval David Pleskač (5:1).
19:18
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Jakub Král, asistoval Ondřej Novák (4:1).
15:11
Vyloučen hráč Martin Svatoň družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins na 2 minuty za držení.
15:00
15:00
13:40
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Denis Brabec, asistoval Adam Svoboda (3:1).
07:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Matěj Partl, asistoval Martin Svatoň (3:0).
02:42
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Jakub Král, asistoval Martin Svatoň (2:0).
00:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Lukáš Hromádka, asistoval Martin Svatoň (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Paseka a Petr Kadlec.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B:
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S. Benjamins: brankář: David Neuer; hráči v poli: Jakub Král, Ondřej Novák, Martin Svatoň, Matěj Partl, Lukáš Hromádka